Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Інформація про місцевий бюджет м.Шостка на 2012 рік

Місцевий бюджет м.Шостка на 2012 рік сформований на підставі змін до Бюджетного кодексу України, Податкового кодексу України та Закону України “Про Державний бюджет України на 2012 рік”, відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”.

 

Розглянувши поданий виконавчим комітетом Шосткинської міської ради проект місцевого бюджету м.Шостка на 2012 рік, міська рада вирішила:

Установити загальний обсяг доходів місцевого бюджету м.Шостка на 2012 рік у сумі 230 668,2 тис. грн., у тому числі надходження власних і закріплених доходів у сумі  61 183,5 тис. грн., дотація вирівнювання з державного бюджету в сумі 86 753,6 тис. грн., додаткова дотація з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів у сумі 397,8 тис. грн., субвенції з державного бюджету у сумі 71 364,5 тис. грн. по загальному фонду та 1711,6 тис. грн. по спеціальному фонду, субвенції з Шосткинського районного бюджету у сумі 20,0 тис. грн., субвенції з обласного бюджету у сумі 264,8 тис.грн.  по загальному фонду. 

 

Обсяг доходів загального фонду місцевого бюджету м.Шостка визначити у сумі 219 984,2 тис. грн., спеціального фонду місцевого  бюджету м.Шостка визначити у сумі 10 684,0 тис. грн., у тому числі бюджет розвитку у сумі 3989,9 тис. грн.

 

Затвердити загальний обсяг видатків місцевого бюджету м.Шостка на 2012 рік  з урахуванням кредитовання у сумі 230 721,4 тис. грн. , у тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі 218 299,9 тис. грн. та видатків спеціального фонду бюджету у сумі  12 275,2 тис. грн.  та кредитування  в сумі 146,3 тис.грн., з них видатки на забезпечення роботи управлінь і  відділів    Шосткинської  міської ради  затверджені в сумі  10513,6 тис.грн., на освіту – 65647,0 тис.грн., на охорону здоров’я – 56364,7 тис.грн., на соціальний захист та соціальне забезпечення населення – 73648,4 тис.грн., на культуру та мистецтво – 8644,0 тис.грн., на фізичну культуру та спорт – 3449,5 тис.грн., на житлово – комунальне господарство – 5 510,0 тис. грн.

 Установити профіцит загального фонду  місцевого бюджету м.Шостка  у сумі 1590,0 тис. грн., напрямком використання якого визначити передачу коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку(спеціального фонду).

 

 Установити дефіцит спеціального фонду місцевого бюджету м.Шостка у сумі  1 590,0тис.грн., джерелом покриття якого визначити  надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду).

 

 Затвердити обсяги міжбюджетних трансфертів  на 2012 рік:

 - дотація вирівнювання з державного бюджету у сумі 86 753,6 тис. грн.;

 - додаткової дотації на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевому бюджету м.Шостка у сумі 397,8 тис.грн.;

 - субвенцій місцевому бюджету м.Шостка у сумі 73 360,9 тис. гривень,  в т.ч.    

 

З державного бюджету:


- Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім`ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям – 46 420,5 тис.грн.;

- Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло -, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот – 22 075,9 тис.грн.;

- Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг з послуг зв’язку та інших передбачених законодавством пільг (крім пільг на одержання ліків, зубопротезування, оплату електроенергії, природного і скрапленого газу на побутові потреби, твердого та рідкого пічного побутового палива, послуг тепло -, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот) та компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян – 2 386,9 тис.грн.;

- Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу – 82,0 тис.грн.;

- Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною" – 399,2 тис.грн.

- Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах – 1711,6 тис.грн.

 

З обласного бюджету:


- Субвенція на проведення видатків місцевих бюджетів, що враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів – 261,4 тис.грн.;

- Субвенція на проведення видатків місцевих бюджетів, що не враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів – 3,4 тис.грн.

 

З районного бюджету:

 

- Субвенція на утримання об’єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об’єктів спільного користування  - 20,0 тис.грн.;

 

Установити обсяг резервного фонду місцевого бюджету м.Шостка на 2012 рік у сумі 400,0тис. гривень.11.01.2012 00:44

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"