Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Інформація про організацію та проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру в місті

З метою надання додаткової соціальної підтримки та забезпечення тимчасової зайнятості громадян, які шукають роботу, на виконання завдань Програми зайнятості населення міста Шостка на 2014 рік, виконавчим комітетом Шосткинської міської ради в грудні 2013 року було прийнято рішення «Про організацію громадських робіт у 2014 році». Цим рішенням затверджений перелік видів громадських робіт, які мають суспільно-корисну спрямованість, відповідають потребам міста, сприяють його соціальному розвитку та можуть застосовуватись при виконанні громадських робіт.

 

На виконання вищезазначеного рішення працівниками центру зайнятості у 2014 році була організована робота по залученню безробітних до оплачуваних громадських робіт з благоустрою вулиць та озеленення території міста. Упродовж січня - вересня цього року безробітні, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, щоденно працювали на громадських роботах з благоустрою та покращення санітарного стану міста.

Громадські роботи проводилися на підприємстві КП «Шостка-Зеленбуд».

 

Виконані наступні роботи: очищення грунту під бордюрами, побілка бордюрів, прибирання вулиць Леніна, Карла Маркса, Привокзальної, Некрасова, 6-ї Гвардійської Дивізії, Онупрієнка, Гагаріна, Партизан, Воронізької, Короленка, Шевченка, Перекопської, Краснофлотської,  прибирання парків та відпочинкових зон , проводилося озеленення вулиць.

 

Фінансування організації громадських робіт здійснювалось за рахунок коштів місцевого бюджету та Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття рівними частинами пропорційно сумі витрат на їх організацію. Місцевим бюджетом у 2014 році виділені кошти в сумі 175 тис. грн. на організацію громадських робіт для 430 безробітних згідно програми зайнятості населення.

 

З огляду на складну економічну ситуацію, що склалася в країні, зменшення кількості вільних робочих місць в місті для працевлаштування безробітних, місцевою владою було прийнято рішення про фінансову підтримку безробітних, збільшивши видатки на організацію громадських робіт на 59,8 тис. грн. У свою чергу міськрайцентр зайнятості звернувся до Сумського обласного центру зайнятості і питання збільшення кошторису видатків на організацію проведення громадських робіт в м. Шостка було вирішено позитивно. Всього на організацію проведення громадських робіт у 2014 році міським бюджетом та Фондом ЗДССУВБ буде витрачено коштів на загальну суму 469,6 тис. грн. Ці кошти спрямовуються на сплату податків і виплату заробітної плати безробітним,  зайнятим на громадських роботах.

За кошти роботодавців проводилися роботи тимчасового характеру, у яких взяли участь 12 безробітних.

 

Загалом за 9 місяців поточного року у громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 473 особи.                   "

 

Після участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру на постійні робочі місця працевлаштований 31 мешканець міста.

 

Громадські роботи у місті тривають. У жовтні до громадських та інших робіт тимчасового характеру залучений 21 безробітний. Ці роботи проводитимуться і упродовж листопада - грудня поточного року

 

Директор Шосткинського

міськрайонного центру зайнятості                 

Л.П.Кошик13.10.2014 14:02

Источник: Шосткинська міська рада http://www.shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"