Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Обговорено питання роботи в системі дистанційного обслуговування «Клієнт Козначейства-Козначейство»

Під керівництвом міського голови Миколи Ноги, за участю керівників структурних підрозділів  міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  3 жовтня   2016 року  відбулась чергова апаратна нарада.

 

Начальник Шосткинського управління Державної казначейської служби України Карина Сорокових провела презентацію  системи дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейства-Казначейство».

 

Система дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейства-Казначейство» (СДО)  сполучує та оптимізує обслуговування розпорядників та одержувачів коштів в органах казначейства. Клієнти не виходячи зі свого робочого місця  можуть відправляти через Інтернет та за допомогою  цифрового електронного підпису пакети документів для оплати.

 

Ця система економить бюджетні кошти на закупівлю паперу, обслуговування оргтехніки,   час та кошти  на доставку документів, необхідні при класичній схемі роботи  та виключає корупційні ризики.

 

При використанні СДО клієнт напряму підключається до автоматизованої системи казначейства, самостійно створює  пакет документів на оплату, казначей обробляє його та оплачує. Документи проходять автоматизований контроль, а стан рахунку доступний в режимі реального часу.

 

Для початку роботи в СДО клієнту управління Державного казначейства потрібно надати анкету та заключити договір про дистанційне розрахункове обслуговування з використанням програмно-технічного комплексу «Клієнт Казначейства – Казначейство» та придбати носії ключової інформації (далі – НКІ).   Заповнити необхідні документи для генерації таємного ключа на НКІ та провести генерацію електроно-цифрового підпису в АЦСК ДКСУ та  отримати програмне забезпечення для роботи в СДО.

 

Карина Сорокових запевнила, що при використанні СДО  дублювання  електронного пакету документів паперовим варіантом не потрібно.

 

В ході обговорення даного питання міський голова Микола Нога закликав присутніх активно підключатися до системи  дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейства-Казначейство».

 

 

 

 

 

 03.10.2016 13:49

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"