Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Обираємо щасливе майбутнє

В рамках тижня правових знань та з метою підтримки дітей-сиріт Шосткинським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 21.04.2011 р. було проведено круглий стіл для випускників 2011 року із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування професійно-технічних навчальних закладів та загальноосвітніх шкіл міста на базі Центру медико-соціальної допомоги дітям та молоді "Клініка, дружня до молоді".

До круглого столу були залучені спеціалісти міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, управління освіти, Центру медико-соціальної допомоги дітям та молоді „Клініка, дружня до молоді”, міськрайцентру зайнятості. Спеціалісти порушували питання соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування щодо працевлаштування, забезпечення житлом, отримання соціальної допомоги, а також їх соціальної адаптації та підготовки до самостійного життя. Підіймалися питання захисту прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які будуть вступати до вищих нав-чальних закладів у 2011 році а також ті, що продовжать навчання у професійно-технічних навчальних закладах та отримають другу освіту.
 Спеціаліст „Клініки, дружньої до молоді”, лікар-нарколог торкнувся найдорожчого для людини, тобто теми „здоров’я”. Статистика говорить, що 90% підлітків та молоді мають проблеми зі здоров’ям, 20% з них мають по 2 і більше хронічних за-хворювань. Кожен п’ятий підліток у віці 15 – 18 років знайомий з наркотиками та іншими негативними явищами. Для більш детального вивчення кругозору випускників-сиріт було проведено анонімне анкетування: "Якої я думки про себе".

Зустріч з дітьми-сиротами та дітьми позбавленими батьківського піклування завер-шилась екскурсією до Центру медико-соціальної допомоги дітям та молоді „Клініка, дружня до молоді”, під час якої діти-сироти мали змогу отримати відповіді на хвилюючі питання стосовно статевих відносин, профілактики негатив-них звичок та ведення здорового способу життя.

Роблячи крок в майбутнє випускники повинні навчитися обирати справжніх друзів, вміти планувати свій бюджет, вести здоровий спосіб життя, а головне – "учитись жити по закону і совісті", адже це справжній шлях до успіху.28.04.2011 08:00

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"