Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Оголошено переможців міського конкурсу веб-сайтів

28 грудня були оголошені підсумки конкурсу на кращій сайт серед навчальних закладів Шостки, який стартував в листопаді цього року. Змагання відбувалося у трьох номінаціях – дошкільні навчальні заклади, загальноосвітні заклади освіти та позашкільні навчальні заклади.

Критерії оцінювання - суворі, але справедливі

З метою підвищення ефективності оцінювання незалежні експерти розробили понад 40 критеріїв, за якими вираховувався рейтинг кожного сайту. Наприклад, якість контенту оцінювалася з урахуванням: анонсування подій та новин навчального закладу, опису умов вступу та навчання, інформації про викладацький склад та випускників, опису проектів навчального закладу, наявності електронної бібліотеки. Враховувалася також наявність електронної системи навчання, можливість отримати корисну додаткову інформацію та інше.
Зручність користування веб-сайтом визначалася за 14 критеріями (зручність елементів управління та меню, читабельність тексту, легкість пошуку інформації, можливість зворотного зв’язку, можливість публікувати коментарі та брати участь в форумах, опція поширення посилань (через Twitter, Facebook, Delicious та т.п.), можливість роздрукувати інформацію або відправити через електронну пошту та інше.
У ході вивчення сайтів враховували динаміку - періодичність оновлення інформації, активність на форумах та в блогах, наявність електронних журналу та зошитів, можливість пройти он-лайн тестування тощо. Не обійшло увагою журі й оригінальність дизайну, креативність оформлення, швидкість завантаження сайту, простоту доменного імені та кількість щоденних відвідувачів.

Вітаємо з перемогою!

За результатами конкурсу перше місце присуджено ДНЗ № 6, школі № 13 та станції юних натуралістів. «Срібло» отримали спеціалізована школа № 1 та дитсадок № 1 «Дзвіночок». Третє місце посіли школа-інтернат та ДНЗ № 2 «Іскорка».
За словами начальника управління освіти Наталії Сергейко, «золоті» призери принесуть до своїх навчальних закладів по 3 сучасні комп’ютери. Зайняте друге місце принесе педагогам по 2 комп’ютери. Для навчальних закладів, сайти яких посіли третє місце, виділено по 1 комп’ютеру.
Переможців привітав міський голова Микола Нога. Він наголосив, що для виховання сучасної, всебічно розвиненої особистості необхідно використовувати сучасні, передові засоби навчання та комунікацій. «Ми з вами провели серйозний етап робіт по цьому конкурсу. Від того, як ми будемо виховувати нашу молодь, залежить її конкурентоздатність та розвиток міста в цілому. Найближчим часом ми будемо проводити інші заходи щодо розвитку ІТ технологій у Шостці», - підкреслив міський голова.

 

 

 

 

 

 

 30.12.2015 09:10

Источник: Шосткинська міська рада http://www.shostka-rada.gov.ua/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"