Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Олег Бояринцев: «Наше завдання - зберегти робочі місця для 5 тисяч шосткинських робітників»

Уряд доручив Міністерству соціальної політики разом з Пенсійним фондом внести зміни до пенсійного законодавства України з тим, щоб стабілізувати ситуацію на Шосткинських підприємствах оборонно-промислового комплексу.

Як повідомив перший заступник голови Сумської обласної ради Олег Боярин цев, болюче для провідних шосткинських підприємств питання додаткових відшкодувань до Пенсійного фонду розглянуто на найвищому державному рівні.

Справа в тому, що останнім часом підприємства оборонно-промислового комплексу знаходяться на межі зупинки та банкрутства. До такої складної ситуації Шосткинські казенні заводи «Імпульс», «Зірка» та державний науково-дослідний інститут хімічних продуктів, які займаються виробництвом вибухових матеріалів, засобів ініціювання вибуху, комплектуючих до боєприпасів та утилізацією боєприпасів, призвели додаткові відшкодування Пенсійному фонду України на виплату і доставку пенсій, призначених на пільгових умовах за списками №1 і №2. До цих списків входять робітники, які працювали на шкідливих та небезпечних виробництвах і мають пільги щодо терміну виходу на пенсію.


За нині діючим законодавством підприємства з 2004 року відшкодовують пільгові пенсії. Вірніше, мали б відшкодувати. На практиці сталось так, що з кожним місяцем за цією статтею накопичувались борги перед Пенсійним фондом, які за кілька років перетворились у реальну загрозу закриття підприємств. Значні борги по відшкодуванню Пенсійному фондові пільгових пенсій обумовлені, перш за все, тим що кількість працюючих останніми роками скоротилась, завантаження потужностей значно зменшилось. Сума боргу шосткинських підприємств перед ПФУ на сьогоднішній день становить більше 105 млн.грн.

 Якщо згадати гіркі приклади припинення діяльності шосткинських ДНВП «Фотомаш», ВАТ «Полісся», НДІ магнітних носіїв інформації, які мали борги по пільговим пенсіям від 260 до 950 тис.грн., то становиться ясно, що ситуація загрозлива.
   

-         Наше завдання - зберегти робочі місця для 5 тисяч шосткинських робітників, не дати розвалити стратегічні підприємства, як свого часу знищили знамениту «Свему». Разом з міським головою Миколою Ногою, з керівниками підприємств ми детально вивчили це питання. Якщо зараз терміново не вжити рішучих заходів, матимемо зупинку заводів, їх банкрутство. Адже сьогодні до цих підприємств виконавча служба застосовує примусові заходи по стягненню боргів до Пенсійного фонду, арештовуються рахунки, робота фактично паралізована. Спільно з народним депутатом Андрієм Деркачем ми розробили зміни до пенсійного законодавства і звернулись до Прем’єр-міністра Миколи Азарова, - говорить Олег Бояринцев.

 Як стало відомо, Прем’єр-міністр підтримав ініціативу і дав доручення Міністерству соціальної політики та Пенсійному фонду України внести зміни до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». За словами О.Бояринцева суть цих змін полягає в тому, щоб з 2012 року звільнити державні та казенні підприємства, які виготовляють або утилізують боєприпаси, від відшкодувань Пенсійному фонду виплат пільгових пенсій. 24.10.2011 17:49

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"