Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Олімпійські ігри в бібліотеці

Один раз у 4 роки спортсмени всього світу приїжджають на Олімпіаду для того, щоб позмагатися, хто сильніший, хто найшвидший, самий спритний. Напередодні цьогорічної  Олімпіади, яка проходитиме у Бразилії, працівники  Центральної дитячої бібліотеки ім. М. Горького для учнів 1-4-х класів літнього табору відпочинку початкової школи № 1 провели малі олімпійські ігри «Спритні, кмітливі, витривалі».

 

На початку змагань діти пригадали олімпійських чемпіонів, спортсменів, відомих футболістів України, види спорту представлені на Олімпійських іграх,  відповіли на  запитання спортивної вікторини  «Юним чемпіонам».

 

А потім, демонструючи витривалість, впевненість у своїх силах, прагнення до перемоги  змагались у конкурсах: «Легка   атлетика», «Юні гімнасти», «Великий теніс», «Біг з перешкодами», «Фігурне   катання», «Волейбол», «Плавання», «Футбол», «Велогонки».

 

Проведені ігри  підвищили інтерес дітей до фізичної культури та здорового способу життя, виявили їх здібності, а ще навчили не тільки отримувати радість від своїх результатів, але і переживати за товаришів, створити атмосферу співдружності та позитивний психологічний настрій. Доторкнувшись до великого спорту, діти відчували велику любов і гордість до своєї країни та її олімпійських чемпіонів, які в нелегких спортивних змаганнях виборюють   достойні нагороди і тим на весь світ прославляють нашу державу.

 

 

Т.Б.Митченко

провідний бібліотекар ЦДБ

 

 15.06.2016 12:11

Источник: Міська ЦБС http://www.shostka-rada.gov.ua/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"