Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

27 травня у школах міста пролунає останній дзвоник

Лічені дні відділяють учнів закінчення навчального року 2010-2011. Вже сьогодні школярі та педагоги підводять попередні підсумки та будуть плани на майбутнє.


27 травня по всіх шосткинських школах відлунають останні дзвоники, після чого на дев’ятикласників чекає державна  атестація у вигляді екзаменів, а випускники одинадцятих класів проявлять свої знання при складанні ЗНО.  Але й зараз юним школярам байдикувати не доводиться – останні тижні травня традиційно відводяться підсумковим контрольним роботам. На думку начальника управління освіти Антоніни Наймитенко, вже сьогодні можна оцінити педагогічні звершення  навчального року 2010-2011. 


Гордість наших освітян – учні-медалісти, найбільше яких «подарують» рідному місту школа-ліцей та гімназія. За попередніми підсумками, задовольнятися «сріблом» шосткинські старшокласники не збираються, отож цього року всі працюють на золоті медалі.


Не відстають від своїх підопічних і самі педагоги, двоє з яких повернулися з абсолютною перемогою з обласного етапу конкурсу «Вчитель року». Це – викладач зарубіжної літератури першої школи Наталя Сергєйко та Ольга Синявська - вчитель німецької мови гімназії.


Сумлінне навчання, участь у спортивних секціях та гуртках художньої самодіяльності, встановлення у школах профорієнтаційних терміналів та «відвідування» дистанційних телевізійних уроків – такими подіями запам’ятається школярам навчальний рік, що минає. За словами Антоніни Наймитенко, є ще одна цьогорічна «родзинка» - вперше випускаються одинадцятикласники, які розпочали своє навчання «шестирічками».          


Загалом же невдовзі свідоцтва про закінчення 9 класів отримають 729 шосткинських юнаків та дівчат, а атестат про повну середню освіту - 272 одинадцятикласників та 71 випускник вечірньої школи. Більшість з них вже сьогодні визначилися з вузами, за право навчатися у яких вони будуть боротися невдовзі. 23.05.2011 15:25

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"