Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

ОСВІТЯН ШОСТКИ ЗІБРАЛА ЩОРІЧНА ПЕДАГОГІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

 

У Шостці пройшла традиційна серпнева педагогічна конференція. Щороку вона збирає освітян міста у  Центрі естетичного виховання ШМР. У такий спосіб, зазначили в управлінні освіти, усі заклади, де навчаються і розвиваються діти, мають змогу прозвітувати про свою роботу за минулий рік. Цьогоріч це відбувалося у формі відеопрезентації. А показати шосткинським освітянам є що, позаяк жоден із них не стоїть осторонь процесів, які відбуваються в освіті держави.

 

Наталія Сергейко, начальник  управління освіти: «Проведення і підготовка педагогічної конференції у місті має свої особливості. Ми намагаємося до цього підходити творчо. Хочемо показати, що ті здобутки, які має освіта міста, - це результат роботи кожного вихователя ДНЗ, кожного керівника гуртка, спортивної секції, адміністрації навчальних закладів, вчителів шкіл, управління освіти та методичної служби».

 

Любов Волошко, заступник начальника міського управління освіти: «Педагогічна конференція – це спосіб підведення підсумків за минулий рік. Освітянам Шостки є чим пишатися, бо ми маємо значні перемоги - міські, обласні, всеукраїнські. Вдячні тим педагогам, які готували дітей».

 

Микола Нога, міський голова: «Конференція – це свято. Кожен рік вона різна. Але залишається дух доброти, людського спілкування і цю традицію треба продовжувати. Сьогодні ви показали: у Шостці є чим гордитися. Ви молодці і дійсно найкращі. Багато ваших ідей реалізується в місті не лише в освіті. Живе спілкування з вами дає наснаги до роботи. Я переконаний: буде ще багато перемог».

 

Педагоги Шостки можуть пишатися своїми учнями. У цьому, переконані в управлінні освіти. У перемогах учнів безумовно є заслуга кожного вчителя.

Напередодні початку нового навчального року на конференції привітали всіх, хто бере участь у навчанні й розвитку маленьких і юних шосткинців. Гідні умови для цього, запевнили освітян, створювали, створюють і продовжуватимуть це робити.

 

Міській голова вручив подарунки вчителям які сьогодні відзначають день народження.

Достойним акордом завершення конференції стало привітання від юних талантів центру естетичного виховання. Велична театралізована вокально – хореографічна композиція «Україна – наш дім» включала у себе кращі зразки українських пісень та танців, які представили народний хореографічний ансамбль «Сюрприз» (керівники Віра та Василь Тихоновські, Заслужені працівники освіти України); народний ансамбль танцю«Джерельце» (керівники Людмила Маковець, Заслужений працівник культури України та Яна Третьяк); зразковий театр естрадної пісні «Мікс»(керівник Ірина Легейда, відмінник освіти України ); народний фольклорний ансамбль «Любисток» (керівник Тетяна Стегайло, Заслужений працівник культури України); народна студія сучасного танцю «Шарм» (керівник Ірина Домащенко). Педагогами гуртків декоративно прикладного мистецтва ЦЕВ проведена благодійна виставка-ярмарка робіт вихованців.

          

         

        25.08.2016 23:23

Источник: Центр естетичного виховання http://cev-shostka.at.ua/news/osvitjan_shostki_zibrala_shhorichna_pedagogichna_konferencija/2016-08-25-737
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"