Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

ОСВІТЯНИ ВШАНУВАЛИ СВОЇХ ВЕТЕРАНІВ

Традиція збирати за одним столом ветеранів війни, які присвятили своє життя дітям, заснована в 2000 році. Ірина Нікітіна, голова міської організації профспілки працівників освіти і науки України згадує, що в той час педагогів, які пройшли війну було багато: «Тоді наші ветерани все не вміщалися в їдальню школи №5».

З кожним роком ветерани йдуть у вічність, залишаючи добру пам'ять про своє безкорисливому самовіддану працю. На сьогодні серед педагогів залишилося лише 8 ветеранів війни, серед них і два 95-річних ювіляра.

Особливу повагу в цей день і слова привітання, тим, хто в цьому році відсвяткував або буде святкувати ювілеї - 90, 85, 80, 75 і 70 років. Ніні Сиваєва, заступнику міського голови надзвичайно приємна така зустріч, адже це зустріч з колегами. Ніна Олексіївна висловила слова подяки всім працівникам освіти, хто свою любов віддавав дітям.

Кожного педагога згадують добрим словом, вітають листівками і квітами. Любов Волошко, заступник начальника управління освіти дякувала колег за доброту, невичерпний ентузіазм та відданість обраній професії.

Традиційно ветеранів вітали вихованці Центру естетичного виховання, вони заспівали зворушливі пісні, танцювали для дорогих гостей. Таке художнє привітання особливо радує тих, хто все життя працює на педагогічній ниві. Такі зустрічі в колі колег, для ветеранів, які до сих пір нудьгують по роботі вкрай приємні. Такі зустрічі, дорогого коштують і продовжують життя, визнаються шановні гості.

     

          08.05.2016 22:44

Источник: Центр естетичного виховання http://cev-shostka.at.ua/news/osvitjani_vshanuvali_svojikh_veteraniv/2016-05-08-696
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"