Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Ощадбанк – лідер за приростом депозитів фізосіб у першому півріччі 2016 року

Портфель строкових депозитів фізосіб з початку року збільшився на понад 6 млрд. грн.

 

Ощадбанк зберігає лідерство на ринку депозитів фізичних осіб.Про це свідчить динаміка показників діяльності банку як у червні поточного року, так і за перше півріччя загалом. Портфель строкових депозитів Ощадбанку в гривневому еквіваленті за червень збільшився на 1 млрд. 155 млн. грн. (з урахуванням курсових коливань), а з початку року – на 6 млрд. 387 млн. грн.

 

Загальний обсяг таких вкладів досяг 43,789 млрд. грн. Це найкращий результат серед банків України, що є безперечним свідченням довіри вкладників та позитивно впливає на стан ліквідності Ощадбанку і на економіку держави в цілому.

«Більше половини клієнтів розміщують кошти на півроку – рік. У нинішніх умовах для багатьох це довготривала інвестиція», – зазначив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.Він також нагадав, що  накопичення достатнього запасу ліквідності надало Ощадбанку можливість повернути вже три чверті рефінансування НБУ – 16,39 млрд грн. та розпочати минулого року поступове зниження відсоткових ставок як за депозитами, так і за кредитами для ММСБ. Ця тенденція продовжиться і в поточному році. «Національний банк України продовжує курс на зниження облікової ставки, що має стати позитивним сигналом для ринку. Ощадбанк, маючи значний запас міцності у вигляді ліквідних коштів, готовий підтримувати тренд на зниження відсоткових ставок та оздоровлення економіки. У довгостроковій перспективі ця зважена політика сприятиме зменшенню вартості ресурсів банку, а отже - здешевленню кредитів для клієнтів», – зазначив Андрій Пишний.

 

Відсоткова ставка ніколи не була головним критерієм вибору для клієнтів Ощадбанку. Одним із факторів, який впливає на зростання депозитної бази, є те, що Ощадбанк має державний статус та гарантує своїм клієнтам надійність збереження коштів. Крім цього, Ощадбанк швидко змінюється –  активно розширюється функціонал дистанційних каналів обслуговування (система «Ощад 24/7» – Web- та Mobile-банкінг, офіційний сайт, Контакт-центр, мережа інформаційно-платіжних терміналів), впроваджуються оновлені бізнес-процеси, сучасні масштабні еквайрингові проекти. По всій країні відкриваються відділення нового формату – банківські офіси, обладнані згідно із сучасними світовими стандартами.

 

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших банків України, що має найрозгалуженішу мережу установ. Він активно працює у всіх фінансових секторах. Серед його клієнтів найбільші компанії України. Ощадбанк – єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Ліцензія НБУ № 148 від 05.10.2011 р. Офіційний сайт – http://www.oschadbank.ua/ua/ Контакт-центр: 0 800 210 800. З депозитними програмами Ощадбанку можна ознайомитись ТУТ.20.07.2016 14:33

Источник: Ощадбанк http://www.shostka-rada.gov.ua/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"