Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Ощадбанк знизив ставки за «теплими» кредитами для ОСББ

Ощадбанк покращив умови кредитування ОСББ/ЖБК для впровадження енергоефективних заходів у багатоквартирних будинках. Зокрема, у рамках програми «Ощадний дім» знижено процентні ставки: відтепер для кредитів строком до 1 року ставка становить 21%, для кредитів строком більше 1 року – 21,5-22%.

 

Крім цього, отримати кредит відтепер легше, адже  банком значно спрощено вимоги до ОСББ, а саме:

  • передбачено можливість кредитування новостворених ОСББ без вимоги щодо діяльності не менше 6 місяців;
  • скасовано обов’язковий власний внесок;
  • зменшено кількість голосів співвласників для прийняття рішення для отримання кредиту до 2/3 голосів;
  • спрощено вимоги до пакету документів, необхідних для отримання кредиту.

 

«Все більше родин долучаються до програми «Ощадний дім», розуміючи, що утеплення будинку зараз – це значна економія в майбутньому. Перетворивши свій дім на енергоефективний, люди отримують теплі оселі й заощаджують кошти. Наприклад,  заміна вікон допоможе підвищити температуру в квартирі на 4-5 градусів, а утеплення фасаду та модернізація теплових пунктів забезпечать економію енергії до 50%. Враховуючи зростаючий інтерес людей до програми, ми вирішили зробити енергоефективні кредити ще більш доступними», – зазначив заступник голови правління Ощадбанку Андрій Стецевич.

 

Нагадуємо, що в рамках програми «Ощадний дім» ОСББ може провести термомодернізацію будинку, значно заощадивши за рахунок державної підтримки. За «теплими» кредитами для ОСББ і ЖБК держава компенсує від 40 до 70 відсотків суми кредиту на придбання матеріалів і обладнання. Розмір відшкодування  залежить від кількості квартир у будинку, власники яких отримують субсидії. Загалом ОСББ – позичальники Ощадбанку вже отримали 2,8 млн. грн. державної компенсації.

 

В багатьох областях діють місцеві програми підтримки тепломодернізації ОСББ, відтак кредити для них стають ще дешевшими. Зокрема, за нещодавно підписаним меморандумом між банком та Київською міською держадміністрацією передбачається додаткова компенсація в розмірі 30% від суми «теплого» кредиту для київських ОСББ.

 

У рамках державної програми «Ощадний дім» з початку її дії  у 2015 році Ощадбанк надав об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків з різних міст України 147 «теплих» кредитів на загальну суму понад 7,7 млн. грн. Загалом свої житлові умови поліпшили власники 10 789 квартир.

 

Більш детальна інформація про програму – на офіційному сайті, в  Контакт-центрі за тел.: 0-800-210-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України),  +38-044-363-01-33 та у відділеннях Ощадбанку.

Прес-служба Ощадбанку

 

Ощадбанк снизил ставки по «теплым» кредитам для ОСМД

 

Ощадбанк улучшил условия кредитования ОСМД/ЖСК для внедрения энергоэффективных мероприятий в многоквартирных домах. В частности, в рамках программы «Ощаднийдім» снижены процентные ставки: теперь для кредитов сроком до 1 года ставка составляет 21%, для кредитов сроком более 1 года - 21,5-22%.

 

Кроме этого, получить кредит теперь легче, ведь банком значительно упрощены требования к ОСМД, а именно:

• предусмотрена возможность кредитования новосозданных ОСМД без требования о деятельности не менее 6 месяцев;

• отменен обязательный собственный взнос;

• уменьшено количество голосов совладельцев для принятия решения для получения кредита до 2/3 голосов;

• упрощены требования к пакету документов, необходимых для получения кредита.

 

«Все больше семей присоединяются к программе «Ощадний дім», понимая, что утепление дома сейчас - это значительная экономия в будущем. Превратив свой дом в энергоэффективный, люди получают теплые дома и экономят средства. Например, замена окон поможет повысить температуру в квартире на 4-5 градусов, а утепление фасада и модернизация тепловых пунктов обеспечат экономию энергии до 50%. Учитывая растущий интерес людей к программе, мы решили сделать энергоэффективные кредиты еще более доступными», - отметил заместитель председателя правления Ощадбанка Андрей Стецевич.

 

Напоминаем, что в рамках программы «Ощадний дім» ОСМД может провести термомодернизацию дома, значительно сэкономив за счет государственной поддержки. По «теплым» кредитам для ОСМД и ЖСК государство компенсирует от 40 до 70 процентов суммы кредита на приобретение материалов и оборудования. Размер возмещения зависит от количества квартир в доме, владельцы которых получают субсидии. В целом ОСМД - заемщики Ощадбанка уже получили 2,8 млн. грн. государственной компенсации.

 

Во многих регионах действуют местные программы поддержки тепломодернизации ОСМД, поэтому кредиты для них становятся еще дешевле. В частности, в соответствии с недавно подписанным меморандумом  между банком и Киевской городской госадминистрацией предусматривается дополнительная компенсация в размере 30% от суммы «теплого» кредита для киевских ОСМД.

 

В рамках государственной программы «Ощадний дім» с начала ее действия в 2015 году Ощадбанк предоставил объединениям совладельцев многоквартирных домов из разных городов Украины 147 «теплых» кредитов на общую сумму более 7,7 млн. грн. Всего свои жилищные условия улучшили владельцы 10789 квартир.

 

Более подробная информация о программе - на официальном сайте, в Контакт-центре по тел.: 0-800-210-800 (бесплатно со стационарных и мобильных телефонов по территории Украины); + 38-044-363-01-33 и в отделениях Ощадбанка.16.08.2016 15:48

Источник: Прес - служба Ощадбанку http://www.shostka-rada.gov.ua/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"