Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Інформація про хід проведення літнього відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2011 року

На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» було прийнято рішення міської ради від 30.12.2010 року «Про міську програму відпочинку та оздоровлення дітей на 2011 рік.» В квітні - травні відбулися 3 засідання координаційної ради з питань підготовки до оздоровчої компанії 2011 року. Прийнято розпорядження міського голови: - «Про міську комісію з питань організації оздоровлення дітей і учнівської молоді влітку 2011 року»

Заклади відпочинку та оздоровлення були своєчасно укомплектовані кваліфікованими педагогічними та медичними кадрами, які пройшли навчання та отримали посвідчення про право роботи в закладах відпочинку та оздоровлення.

 

В цьому році оздоровлено та охоплено відпочинковими послугами 3581 дитини, що становить 56% (6387) від загальної кількості дітей шкільного віку. З них оздоровчими послугами охоплено 21 % дітей та відпочинковими послугами 35% дітей. Такий же середньостатистичний показник по області оздоровчих та відпочинкових послуг. У минулому році оздоровлено та охоплено відпочинковими послугами 3655 дитини що становить 55% (6652) від загальної кількості дітей шкільного віку.

У 14 пришкільних таборах відпочило 1310 дитина з дворазовим харчуванням на суму 12 грн.( 6,0 грн. в день за рахунок місцевого бюджету та 6,0 грн. - батьківська доплата).У минулому році -1231 дитина. Профільним оздоровленням дітей, вихованців ДЮСШ на охоплено 465 чоловік з вартістю харчування 7,0 грн на дитину. У ДЮСШ «Імпульс » - 12 грн ( 4 грн.- батьківська доплата та 1 грн. спонсорська - ШКЗ «Імпульс»). Працювали профільні табори управління освіти, де охоплено відпочинком 100 дітей та з витратами на харчування в день 8,0 грн. на одну дитину (6 грн. з місцевого бюджету та 2 грн.- батьківська доплата). В 11 таборах праці та відпочинку відпочило 200 дітей з витратами на харчування в день 5,5 грн.

Також працював табір «Юність» ЦЕВ, в якому відпочило 170 дітей. Це альтернативна форма оздоровлення та відпочинку дітей, популярність якої зростає. Вартість харчування у ПТНТ така як і у заміських таборах (це п'ятиразове харчування), становить 35 грн. на добу. В цьому році в області було відкрито лише 2 ПТНТ - це табір «Сузір'я» - обласного центру відпочинку, оздоровлення та патріотичного виховання та табір «Юність» ЦЕВ, в якому відпочило 170 дітей.

Була організована робота оздоровчих змін на базі дитячої лікарні, де відпочило та пройшло курси лікування у чотирьох санаторних змінах 160 дітей. Це діти пільгових категорій: з малозабезпечених, багатодітних сімей та діти-інваліди, діти, які перебувають на диспансерному обліку.

 Як і в попередні роки лишається одним із самих високих у області показних оздоровлення дітей за межами області. Так у державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія» відпочили 12 дітей, серед яких – діти –сироти, обдаровані діти.

 24 дитини – вихованці народного хореографічного ансамблю «Джерельце», одна дитина-сирота та 21 дитина-вихованці народного хореографічного ансамблю «Світанок» відпочивали у МДЦ «Артек». В вересні в до МДЦ «Артек» поїхала по безкоштовним путівкам команда - переможець обласного конкурсу «Старти надій» з спеціалізованої школи № 1 ім. І. Кожедуба в складі 12 чоловік.

З 06.08.2011 року 25 дітей - вихованців народного хореографічного ансамблю «Сюрприз» та 19 дітей з фольклорного ансамблю «Любисток » оздоровлювалися в таборах «Червоні вітрила» та «Колосок » ( пгт Затока Одеської області).

 В цьому році працювало 2 заміських оздоровчі табори: в профілакторії «Лісовий» ШКЗ «Імпульс» оздоровлено 374 дитини.

 У заміському дитячому оздоровчому таборі «Світлий» було оздоровлено 850 дітей.

 В таборах відпочинку проводилися заходи по пропаганді здорового способу життя. Різноманітні заходи проводили центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, «Кліника, дружня до молоді», клуб ДЮК ФП «Патріот».

 Як і в попередні роки значна увага приділялась оздоровленню дітей пільгових категорій. Було прийнято рішення виконкому «Про створення комісії по розподілу путівок для дітей пільгових категорій».

 Згідно рішення комісії у заміському дитячому оздоровчому таборі «Світлий» оздоровлювалось 30 дітей пільгових категорій за рахунок місцевого бюджету, 9 дітей пільгових категорій за рахунок обласного бюджету та 5 дітей-інвалідів за рахунок місцевого бюджету.

Завдяки спільним зусиллям міської влади, сектору у справах сім'ї та молоді, міської та районної СЕС, управління освіти та керівників навчальних закладів, фонду соціального страхування, оздоровчих установ, Управління Шосткинського райвідділу МНС України в Сумській області, центральною районною та дитячою лікарнями, Шосткинським МРВ УМВС у Сумській області та значній підтримці підприємств, заходи, передбачені міською програмою оздоровлення, відпочинку у 2011 року виконані.06.10.2011 03:48

Источник: http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"