Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти органу влади

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Персональна виставка Павла Лакози

24 вересня 2014 року у виставковій залі міського краєзавчого  музею відкрилася персональна виставка Павла Петровича Лакози.

 

Павла Петровича привітали з відкриттям виставки заступник міського голови Ніна Сиваєва, директор музею Наталія Марченко, директор ЦКіД Наталія Харитонова. Приємним подарунком для присутніх став виступ члену театру-студії «Дзеркало» Центру естетичного виховання Євгена Кротова, під керівництвом Світлани Разломової, який виконав під гітару 2 пісні.

 

 


Євген Кротов

 

 

Ніна Сиваєва та Павло Лакоза

 

 

Павло Петрович Лакоза народився 26 червня 1951 року. Навчався в Шоскинських школах № 9 і № 3. Коли йому виповнилося 16 років, він уже почав працювати. Спочатку - в кінотеатрі «Родіна» художником по рекламі. Далі - у будинкк культури ВО «Свема», де він вже опрацював не тільки спеціальність художника по рекламі, а й оформлювача декорацій для спектаклів, над якими працював народний театр будинку культури.
В 1969 році автора призвали в ряди армії. Служба проходила в ракетних військах. Там він дуже багато малював, допомагав оформлювати все, що необхідно військовій частині. В останні місяці служби готувався до вступу в Художньо-промислову академію ім. С.Г. Строганова. В 1971 р. успішно склав іспити і був зарахований студентом відомої «Строганівки».
Але трагічні події, що торкнулися сім’ї Павла, не дали можливості йому навчатися в Академії. Він змушений був повернутися в Шостку.
В Шостці продовжував працювати на ПО «Свема» в бюро естетики і в будинку культури ім. Жданова. Дуже добрі спогади залишились у П.П. про ці роки свого життя. Знайомство з місцевими художниками, природа Полісся, – все складалось легко і щасливо. Але дуже хотілося навчатися, вдосконалюватися в улюбленій справі – живописі. І ПП їде до Києва і вступає в Київське художнє училище (нині Художня Академія). Закінчивши Академію в 2000 році працює в Києві художником-оформлювачем, дизайнером меблів, 3 роки викладає в Київському торговому технікумі. Оформлює на Хрещатику цілу мережу магазинів, таких відомих, як «Лісконті-Київ», магазин «МИСТЕЦТВО», «Баварія-Вольтех», готель «Козацький». Потім ПП відкриває свою фірму ООО «Елпа», яка проектує меблі, займається оформленням готелів, магазинів. В 2007 році знов повертається в Шостку і знов занурюється в роботу – працює у Бурлакова Володимира Володимировича, виготовляє ескізи інтер’єрів, екстер’єрів будівель, немає мабуть такого, чого він не опрацював би, як творча людина. Йому цікаві і різьблення по дереву, і чеканка, і шліфтовка, і розпис фресок, і розпис картин, і шолкографія. Всі види рекламного дизайну. А сьогодні на цій персональній виставці (до речі це пера в його житті персональна виставка) представлено 40 картин, виконаних олією на полотні впродовж останніх 2 років.

 

 

 

 25.09.2014 08:53

Источник: Міський краєзнавчий музей http://shostmus.ucoz.ua/publ/news/personalna_vistavka_lakozi/1-1-0-153
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"