Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

«Подорож країною любові»

Не можна пізнати дитину, не люблячи, не поважаючи її гідності. Тільки той навчально-виховний чи реабілітаційний заклад має майбутнє, який поважає в дитині людину. Професія дитячого психолога - це людинознавство, постійне проникнення у складний духовний світ дитини, яке ніколи не припиняється. Тому педагогічні працівники Шосткинського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, взявши на озброєння слова видатного педагога В.О.Сухомлинського: «Прекрасна риса — повсякчас відкривати в людині нове", переймаються безмежною любов'ю до дітей, де їх погляди на реабілітацію і виховання  завжди були і будуть актуальними і корисними.

 

Важливу роль у результативності адаптаційно-виховного процесу,  майстерності та творчості  педагога, підвищенні його кваліфікаційного рівня, займає атестація. При підготовці до атестації, крім індивідуальних методів роботи з дитиною-інвалідом, дієвою ланкою є проведення колективного виховного заходу, до якого як найактивніше залучаються діти, а в деяких випадках і їх батьки.

 

Саме такий захід відбувся 12 лютого у День Святого Валентина у стінах Центру, на якому були присутні члени атестаційної комісії школи №12. Заздалегідь продуманий сценарій не залишив байдужими навіть самих, здаючись на перший погляд, скептиків. У  розважально-ігровій формі практичний психолог Центру, Тетяна Юріївна Барановська, що атестується у 2016 році, зуміла згуртувати навколо себе дітлахів та їх батьків. Всі хотіли прийняти участь у веселих конкурсах, розповісти чи виконати пісню, а часом і затанцювати. Свято вийшло напрочуд веселе та пізнавальне. Кульмінацією заходу було вручення  вихованцями Центру своїм батькам «валентинок»,  виготовлених власноруч. 

 

 

 

 15.02.2016 14:23

Источник: Центр соціальної реабілітаціі дітей - інвалідів http://www.shostka-rada.gov.ua/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"