Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення

 МедіаПольські партнери відвідали Шостку


о складу делегації увійшли: директор відділу співпраці з Європейськими фондами адміністрації Любузького воєводства Анна МАШКЕВИЧ-СТАВЯРСЬКА, бурмістр міста Жари Роман ПОГОЖЕЛЕК, радник бурмістра міста Слубіца Кристина КІБА, представники адміністрації воєводства.

У рамках візиту делегація відвідала міста Суми, Білопілля, Ворожба, Шостка, Конотоп та Ромни. Гості провели ряд ділових зустрічей з представниками влади та бізнесу, ознайомилися з економічним, освітнім та культурним потенціалом майбутніх міст-партнерів. В рамках програми вони побували в Українській академії банківської справи, обласній філармонії, центрі естетичного виховання "Юність" (Шостка), оглянули городище древнього міста Вир у Білопіллі. Під час візиту було підписано лист про наміри між керівниками міст Ромни та Жари.

Проект "Любузьке воєводство-Сумська область: так далеко і так близько" дав дієвий поштовх до партнерства міст двох країн та обміну управлінським досвідом. Планується підписання угод про співробітництво між містами Тростянець - Кожухув, Лебедин – Жагань, Ворожба – Вітниця, Шостка – Слубица, Конотоп - Нова Суль, Охтирка – Барлінек, Ромни – Жари, Білопілля - Битом-Оджанський.

У рамках проекту близько 20 представників органів влади, установ та організацій Сумської області вже побували у Любузькому воєводстві, де відвідали майбутні міста-партнери та ознайомилися з перспективними проектами, спрямованими на розвиток громад. Наступна поїздка до воєводства відбудеться 7-12 грудня, її мета – вивчення польського досвіду з підготовки менеджерів міжнародних проектів для місцевої влади.03.12.2008 21:23

Источник: Сумська обласна державна адміністрація http://state-gov.sumy.ua/2008/12/01/zavtali_partneri.html

Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"