Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Пожежна безпека в період підготовки та проведення різдвяних і новорічних свят

Новий рік - одне з наймасовіших і  улюблених свят в нашій країні. Це свято відзначається в кожній родині, практично у всіх організаціях, в дошкільних, освітніх установах і закладах культури.

 

Разом з тим, щорічно грудень і січень є одними з найбільш неблагополучних місяців в частині збільшення кількості пожеж і особливо загибелі та травмування людей на них.
Основною причиною пожеж у грудневі і січневі дні є необережне поводження з вогнем. При цьому, обстановка з пожежами загострюється саме в святкові новорічні дні, з 1 по 10 січня. Так, в 2014 р в даний період у м Шостка та районі сталося 7 пожеж на яких загинуло 3 людини.

 

У кожному будинку з наближенням новорічних свят встановлюють і прикрашають ялинку. І при цьому часто забувають, що новорічна ялинка-джерело підвищеної пожежної небезпеки і вимагає особливо уважного ставлення до заходів пожежної безпеки.

 

Заходи ці дуже прості.
- Встановлюйте ялинки на стійкій основі і з таким розрахунком, щоб гілки не торкалися стін і стелі.
- Мінімальна відстань від місця, де встановлена ​​ялинка, до опалюваних пристроям і легкозаймистою речам, повинен становити не менше 1 метра.
- Висвітлюйте її тільки електричними гірляндами промислового виробництва які повинні мати сертифікати. Ізоляція електропроводів не повинна мати ушкоджень.
- При найменших ознаках несправності в ілюмінації (нагрів проводів, блимання лампочок, іскріння тощо) вона повинна бути негайно вимкнена.
- Ні в якому разі не прикрашайте ялинку свічками, не використовуйте у приміщенні хлопавки, феєрверки та інші пожежонебезпечні ефекти.
- У приміщеннях категорично забороняється запалювати бенгальські вогні.

 

Правила пожежної безпеки при використанні піротехнічних виробів

 

Сучасний ринок перенасичений піротехнікою сумнівного походження, і застосування хлопавок, феєрверків, придбаних «з рук», може обернутися пожежею, опіком або каліцтвом!

 

При роботі різних піротехнічних виробів відбувається викид полум'я, розпечених іскор, тліючих часток зарядів на велику відстань, які, потрапляючи на вату, тканина, штори, штучне хутро, викликають їх займання. Тому, з метою недопущення пожеж при використанні петард, феєрверків, слід дотримуватися таких заходів безпеки:

• не застосовувати вироби всередині приміщень і ближче 20 м до житлових будинків, поблизу легкозаймистих предметів, під навісами і кронами дерев;
• не тримати їх у руках під час запалювання гнота;
• не застосовувати їх при сильному поривчастим вітром;
• після підпалювання фітіля  не підходити до ракети протягом 2-3 хвилин, так як вона може несподівано почати діяти;
• не застосовувати хлопавки з гнутими напрямними паличками;
• щоб уникнути травм і пожеж дітям до 14 років застосовувати піротехнічні вироби не рекомендується.28.12.2015 11:31

Источник: Шосткинський міськрайонний відділ управління Державної служби України з НС в Сумський області http://www.shostka-rada.gov.ua/upravlnnya_z_ns
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"