Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

«Наше завдання – забезпечити змістовний та якісний відпочинок дітей, розвивати кожну дитину фізично та інтелектуально. З цією метою на Сумщині створені літні школи на базі обласного центру позашкільної освіти і роботи з талановитою молоддю. Цьогоріч вони працюватимуть за двома напрямками – хімікобіологічним та краєзнавчим, заняття проводитимуться в дві зміни», – повідомила Інеса Пєсоцька.

За її словами в області 30% гуртків позашкільних навчальних закладів працюватимуть влітку на повну потужність, що дасть можливість зайняти дітей, які відпочивають вдома.

Ми поставили собі завдання під час літньої оздоровчої кампанії навчити школярів плаванню. Мета – подолання сумної статистики втрат через необережне поводження на воді. Для цього у кожному освітянському таборі працює тренер, який проводить інструкторські заняття, поінформула посадовець.31.05.2013 10:47

Источник: Сумська обласна державна адміністрація http://sm.gov.ua/ru/2012-02-03-07-53-57/2201-priorytet-vlady--fizychnyy-ta-intelektualnyy-rozvytok-ditey.html
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"