Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Правозахисний проект для ромів працює на Сумщині

“Сім ромських адвокатів” – таку назву має правозахисний проект з ромської проблематики який реалізували на Сумщині. Протягом 9-ти місяців людей навчали оформлювати паспорти, права власності на майно та землю, подавати документи на отримання субсидії та медичних послуг, знаходити роботу та взаємодіяти з правоохоронними органами. Минулого тижня ми розповідали про результати проекту – як їх бачать його керівники. Сьогодні ж пропонуємо дізнатись – як він працює на практиці.

Марія Мірошниченко – представниця ромської громади Сум. Живе в своєму будинку 7 років. В хатині немає жодних комунікацій. Взимку Марія Яківна опалює її дровами. Електрику в будинок під’єднала від сусідів. Не має жінка й документів на будинок, через це передати нерухомість у спадок своїй онуці не може.

“Сім год назад гуртом уся вулиця і ця і ця посходились люди, оце мені построїли, а документи не могла я оформити бо не було за що провести його” – каже Марія Мірошниченко, представниця ромської громади Сум.   

Оформити документи на землю, а разом із тим й на будинок Марії Мірошниченко допомагає один з семи «ромських адвокатів», якого юридичній справі навчали в правозахисному проекті.

“Це все заново ми подаємо документи, зараз нам потрібно знайти свідків, свідків звичайно вистачає, ми вже розмовляли зі свідками, які підуть і скажуть, коли ця  хатина була побудована. По друге, звичайно документи будуть підготовлюватися всі, які потрібні для земельної комісії в міськраду” – каже Микола Москальов, голова громадської організації “ромське національне об’єднання”.

“Зараз визначена дорожня карта конкретно цієї проблеми: а)майно, б)земля. Зараз включаються в роботу вже професійні юристи. Вони будуть вступати в судовий процес і на кінцевому етапі ми отримуємо державний акт на землю та свідоцтво про право власності на ось цю будівлю” – каже Олег Туляков, керівник проектів з ромської проблематики міжнародного фонду «Відродження».

Проект охопив Білопілля, Охтирку, Путивль, Конотоп, Глухів, Лебедин і Суми. Фінансував проект міжнародний фонд «Відродження».

 31.07.2018 18:02

Источник: ЮА Суми https://tv.sumy.ua/pravozahysnyj-proekt-dlya-romiv-pratsyuye-na-sumshhyni/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"