Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення

 МедіаНа нараді у Глави держави

Ющенко В.А.

Виступаючи перед представниками місцевої влади, – повідомила Прес-служба Президента України В. Ющенка на сайті Президента, – Глава держави, зокрема, на даних статистики  показав, що спад у промисловості, негативна динаміка у будівельній галузі, згортання інноваційно-інвестиційних програм – усе це зумовило спочатку гальмування росту реального ВВП, а протягом останніх двох місяців – його скорочення. За 11 місяців приріст реального ВВП склав лише 3,6%, хоча протягом січня – серпня його середній темп був понад 6 відсотків. Різке падіння цього показника відбулося саме за останні місяці. Четвертий місяць поспіль зменшуються  обсяги  виробництва у промисловості. При цьому такі негативні тенденції в економіці відбуваються на тлі інфляційних процесів: на кінець року прогнозовано 22–23%.

«Те, що відбулося, у левовій частині відбулося через бездарну бюджетну, торговельну і фінансову політику», – вважає Глава держави. У цьому контексті він також дав критичні оцінки показникам виконання бюджету поточного року та ходу підготовки бюджету на наступний рік.

Глава держави закликав місцеву виконавчу владу і органи самоврядування виробити спільні практичні кроки на локальному рівні, які були б спрямовані на мінімізацію наслідків економічної кризи. Консолідовані кроки потрібні від усіх державних владних інституцій.

«Я закликаю зробити все, що від вас залежить, для того, щоб ми в цей складний період могли сформувати максимально консолідовану спільну позицію на рівні органів самоврядування, місцевої виконавчої влади, політичних сил парламенту, уряду  фундаментальну відповідь на те, як нація може зустріти цю кризу», – звернувся Президент до керівників областей, міст та районів.


25.12.2008 23:59

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua

Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"