Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Про хід виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту в місті на 2013-2016 роки: В місті працюють 4 дитячо-юнацькі спортивні школи з 18 видів спорту

Рішенням міської ради від 30.11.2012р. була затверджена Програма розвитку фізичної культури і спорту в місті на 2013 – 2016 роки».

Мета Програми полягає у створенні умов для залучення широких верств населення до масового спорту, популяризації здорового способу життя, а також максимальної реалізації здібностей обдарованої молоді в дитячо-юнацькому, резервному спорті, спорті вищих досягнень та виховання її в дусі олімпізму.

За останні роки в місті відмічається певний позитив щодо залучення різних верств населення  до занять фізичною культурою і спортом. Різними формами оздоровчої направленості і спортом охоплено 15% населення. 

В місті забезпечується діяльність дитячо-юнацьких спортивних шкіл, підготовка та участь провідних спортсменів у всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

В місті працюють 4 дитячо-юнацькі спортивні школи з 18 видів спорту: „Свема”, „Імпульс”, „Хімік”, комплексна дитячо-юнацька школа управління освіти, в яких займаються 1324 учня що складає 21,3% від загальної кількості учнів загальноосвітніх шкіл міста (6230).  (у 2013 - 1251 учня, що складає 21,0% від загальної кількості учнів загальноосвітніх шкіл міста.  Середній обласний показник протягом останніх 10 років залишається в межах 13-14%.

Керуючись наказом міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту від 30.07.2009р. №2693 «Про затвердження Положення про надання категорій дитячо-юнацьким спортивним школам» та з метою визначення ефективності роботи дитячо-юнацьких спортивних шкіл наприкінці 2013 року вже вдруге  присвоєно ІІ категорію трьом ДЮСШ міста (Хімік, Імпульс, «Барса») та І категорію присвоєно ДЮСШ «Свема».

Для учнів ДЮСШ щороку  створюються профільні  спортивно-оздоровчі табори. У 2014 році було оздоровлено 505 вихованців.

У 2013-2014 роках в місті організовано та проведено 8 змагань найвищого рівню: етапи Чемпіонатів України з футзалу, баскетболу, індорхокею, Чемпіонати України  з ковзанярського спорту, греко-римської боротьби та зі стрибків на акробатичній доріжці, Кубок України з лижоролерів та карате-до.

У 2013-14 роках в галузі фізичної культури та спорту працювали 122 чоловіки, з них: 25 вчителів фізичного виховання  загальноосвітніх шкіл, 6 викладачів професійно-технічних навчальних закладів, 6 викладачів вищих навчальних закладів І та ІІ рівня акредитації та 2 викладача ІІІ-ІV рівня акредитації, 15 інструкторів-методистів, 45 тренерів, 9 працівників спортивних шкіл, 8 спеціалістів міського центру фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”.

Мережа закладів фізичної культури та спорту в місті складається з: 2 – стадіонів, 1 – басейн, 30 – спортивних залів (не менше 162 кв.м), 30 – приміщення для фізкультурно-оздоровчих занять (з них 13 з тренажерним обладнанням), 41 – спортивних майданчиків, 22 – гімнастичних містечок та 11 футбольних полів, 7 – майданчиків зі штучним покриттям, 2 лижні бази.

Одним із пріоритетних та перспективних напрямків реалізації державної політики у сфері фізичної культури та спорту в місті є відновлення та розширення  інфраструктури фізкультурно-спортивних закладів.

У 2013 році завершений ремонт СК «Свема», завершено реконструкцію футбольного поля «Піонер» управління освіти міської ради. (укладена штучна трава, заасфальтовані бігові доріжки, збудовано глядацьку трибуна на 230 місць).

 Збудований новий майданчик для ігрових видів спорту зі штучним покриттям біля нового корпусу Шосткинського інституту СумДУ (вул.Гагаріна,1)

З метою залучення різних груп населення до регулярних  занять фізичною культурою і спортом за місцем проживання, навчання, роботи та у місцях масового відпочинку  в місті працює міський центр фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”.

Протягом 2013-2014р. року разом з МЦФЗН «Спорт для всіх» забезпечено організацію та проведення ряду Всеукраїнських та обласних фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів за місцем проживання громадян та у місцях масового відпочинку населення, а саме: місячнику „Спорт для всіх – спільна турбота”, фестивалю „Тато, мама, я – спортивна сім’я”, масових заходах „Спорт для всіх у кожному дворі”, „Ти зможеш, якщо я зміг” для дітей-вихованців спеціалізованих закладів. Вкотре сім’я з нашого міста Терех стають переможцями обласного та в підсумку Всеукраїнського фестивалю “Тато, мама, я – спортивна сім’я”

Започатковано проведення  спортивно-масового заходу „День здоров’я”,  серед різних верств населення з різних видів спорту, який проводиться щороку 7 квітня.

В місті проводиться робота по організації дворових змагань з різних видів спорту: футболу, міні-футболу, волейболу та змагання „Веселі старти”.

Міським центром фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” під час літньої оздоровчої кампанії надається практична допомога дитячим оздоровчим таборам в організації та проведенні табірних спартакіад з різних видів спорту та спартакіади між оздоровчими таборами.

В місті продовжує свою роботу комунальний заклад „Шосткинський міський фізкультурно-оздоровчий центр”. При фізкультурно-оздоровчому комплексі працюють два тренажерні зали, де займаються члени чоловічого клубу „Атлант” – армрестлінгом, пауерліфтингом, атлетичною гімнастикою, групи загально-фізичної підготовки та „Здоров’я”, а також жіночий клуб „Грація”, де займаються шейпингом, фітнесом, аеробікою, художньою гімнастикою та групи „Здоров’я” загально-фізичної підготовки для інвалідів та пенсіонерів.

 

Стратегічними цілями та пріоритетами розвитку фізичної культури і спорту в місті залишається:

 

 

-       проведення фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в усіх навчальних закладах, за місцем проживання та в місцях масового відпочинку населення, а також фізкультурно-оздоровчої та реабілітаційної роботи серед інвалідів;

-       забезпечення розвитку олімпійських, не олімпійських, паралімпійських, видів спорту шляхом підтримки дитячого, дитячо-юнацького, резервного спорту, спорту вищих досягнень, спорту інвалідів та спорту ветеранів;

-       поліпшення нормативно-правового, кадрового, матеріально-технічного, фінансового, медичного та інформаційного забезпечення.

 

 

Завідувач сектору фізичної культури і спорту  

 

А.В.Доценко.10.11.2014 14:53

Источник: Шосткинська міська рада http://www.shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"