Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Про хід виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту в місті на 2013 - 2016 роки

Рішенням міської ради від 30.11.2012р. була затверджена Програма розвитку фізичної культури і спорту в місті на 2013 - 2016 роки». Мета Програми полягає у створенні умов для залучення широких верств населення до масового спорту, популяризації здорового способу життя, а також максимальної  реалізації   здібностей   обдарованої   молоді   в   дитячо-юнацькому, /     резервному спорті, спорті вищих досягнень.

 

Рішенням міської ради від 30.11.2012р. була затверджена Програма розвитку фізичної культури і спорту в місті на 2013 - 2016 роки».

Мета Програми полягає у створенні умов для залучення широких верств населення до масового спорту, популяризації здорового способу життя, а також максимальної  реалізації   здібностей   обдарованої   молоді   в   дитячо-юнацькому,резервному спорті, спорті вищих досягнень.

 

Основними   закладами,   які   надають   фізкультурно-оздоровчі   послуги   та популяризують спорт в місті є КДЮСШ «Барса», КЗ «Шосткинський міський фізкультурно-оздоровчий центр» та МЦФЗН «Спорт для всіх».

 

В місті працює дитячо-юнацька спортивна школа «Барса» управління освіти Шосткинської міської ради з 16 видів спорту (в Конотопі - 6, Глухів -5): бокс, баскетбол, боротьба греко-римська, волейбол, гандбол, гімнастика художня, ковзанярський спорт, легка атлетика, лижні гонки, плавання, стрибки на батуті, теніс, футбол, футзал, хокей на траві, шорт-трек, в яких на даний час займаються 937 вихованців. (Конотоп - 835, Глухів - 420).

 

Навчально-тренувальний процес з учнями проводять 43 тренера-викладача , два з яких мають звання «Заслужений тренер України» (з них - 5 сумісників) (м.Конотоп - 27 тренерів (6 сумісників), м.Глухів - 14 тренерів (4 сумісники))

 

Станом на сьогодні школою підготовлено: 5 майстрів спорту, 23 кандидати в майстри спорту, 23 спортсмена першого розряду та 223 спортсменів масових розрядів. 15 вихованців входять до складу збірних команд України.

 

Для учнів ДЮСШ щороку створюються профільні спортивно-оздоровчі табори. У 2016 році було оздоровлено 330 вихованців.

 

За підсумками огляду-конкурсу на кращу роботу ДЮСШ в області за 2015 рік серед 27 шкіл КДЮСШ «Барса» посіла III місце, поступившись лише Сумському регіональному центру зимових видів спорту та Сумській обласній ДЮСШ.

 

У 2015-2016 роках в місті організовано та проведено 8 змагань найвищого рівню: етапи Чемпіонатів України з футзалу, баскетболу, індорхокею, Чемпіонати України з ковзанярського спорту, греко-римської боротьби та зі стрибків на акробатичній доріжці, Кубок України з лижоролерів та карате-до.

 

У 2015-16 роках в галузі фізичної культури та спорту працювали 107 чоловік, з них: 24 вчителів фізичного виховання загальноосвітніх шкіл, 6 викладачів професійно-технічних навчальних закладів, 5 викладачів вищих навчальних закладів І та II рівня акредитації та 2 викладача ІП-ІУ рівня акредитації, 13 інструкторів-методистів, 43 тренери, 7 працівників спортивних шкіл, 7 спеціалістів міського центру фізичного здоров'я населення „Спорт для всіх".

 

Мережа закладів фізичної культури та спорту в місті складаєтьсяз: 2 -стадіонів, 1 - басейн, ЗО - спортивних залів (не менше 162 кв.м), ЗО - приміщення для фізкультурно-оздоровчих занять (з них 13 з тренажерним обладнанням), 41 спортивних майданчиків, 22 - гімнастичних містечок та 10 футбольних полів, 7 -майданчиків зі штучним покриттям, 2 лижні бази.

 

Одним  із  пріоритетних  та  перспективних  напрямків  реалізації державної

політики у сфері фізичної культури та спорту в місті є відновлення та розширення інфраструктури фізкультурно-спортивних закладів.

 

 

Так, у 2016 році зроблено капітальний ремонт даху в підтрибунних приміщеннях на стадіонах «Свема» та «Хімік». Відновлено огорожу спортивного майданчику зі штучним покриттям по вулиці Грушевського та розпочаті роботи по ремонту майданчика по вулиці Онупрієнко. Проводяться ремонтні роботи приміщень спортивного клубу «Олімп» МЦФЗН «Спорт для всіх».

 

З метою залучення різних груп населення до регулярних занять фізичною культурою і спортом за місцем проживання, навчання, роботи та у місцях масового відпочинку в місті працює міський центр фізичного здоров'я населення „Спорт для всіх".

 

Станом на 08.11.16р. Центром було проведено 90 фізкультурно-масових та спортивно-масових заходів в яких взяли участь 2814 учасника. З нагоди всесвітнього Дня здоров'я, серед людей похилого віку був проведений захід «Рух заради здоров'я»; до Міжнародного Дня захисту дітей, на центральній площі відбувся захід серед учнів загальноосвітніх шкіл, в дитячих садках був проведений захід «Веселі старти серед дошкільнят. Протягом всього літнього канікулярного періоду проводились Всеукраїнські заходи «Олімпійське літо» то «Школа плавання» в оздоровчих таборах міста та в заміському таборі «Світлий» в с. Пирогівка; починаючі з квітня в місті проходили Всеукраїнські масово-спортивні заходи «Спорт для всіх у парках та скверах».

На даний час Центром проводиться 2 спартакіади: серед ПТНЗ та ВНЗ міста та серед школярів з обмеженими фізичними можливостями.

 

В місті продовжує свою роботу комунальний заклад „Шосткинський міський фізкультурно-оздоровчий центр". У І півріччі 2016року понад 45 тис. відвідувань здійснено відвідувачами центру (у тому числі - з них 20 тис, відвідування дітей). Населення міста охоплене заняттями в групах: плавання, аеробіки, фітнесу, пауєрліфтингу, армреслингу, важкої атлетики та аквааеробіки. При центрі працюють великий та малі плавальні басейни, тренажерний та гімнастичний зали. Серед відвідувачів — пільгові категорії населення: діти-інваліди, діти-сироти, ветерани війни та учасники бойових дій.

На базі плавального басейну тренуються спортсмені відділення з плавання, хокею на траві, лижного спорту, гандболу, шорт-треку, боксу КДЮСШ та вихованці позашкільних закладів: дитячо-юнацького клубу «Патріот», станції юних техніків і натуралістів міста Шостки. Також у плавбасейні проводяться уроки фізкультури з плавання школи-ліцей, загальноосвітньої школи № 1, гімназії.

В 1 півріччі 2016 року в закладі відбулося 14 спортивно-масових заходів, в яких брали участь понад 1600 дітей міста Шостки та інших міст.

 

У літній період на базі плавбасейну були оздоровлені 1800 дітей. Стратегічними цілями та пріоритетами розвитку фізичної культури і спорту в місті залишається:

 

-      проведення фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в усіх навчальних   закладах,   за   місцем   проживання   та   в   місцях   масового відпочинку населення, а також фізкультурно-оздоровчої та реабілітаційної роботи серед інвалідів;

-      забезпечення розвитку олімпійських, не олімпійських, паралімпійських, видів спорту шляхом підтримки дитячого, дитячо-юнацького, резервного спорту, спорту вищих досягнень, спорту інвалідів та спорту ветеранів;

-      поліпшення   нормативно-правового,   кадрового,   матеріально-технічного, фінансового, медичного та інформаційного забезпечення.

 14.11.2016 16:55

Источник: Шосткинська міська рада http://www.shostka-rada.gov.ua/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"