Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Про основні підсумки роботи відділу ведення Державного реєстру виборців Шосткинської міської ради

Органи ведення Державного реєстру виборців Шосткинської міської ради протягом 2014 року забезпечували виконання заходів, визначених законами України «Про Державний реєстр виборців», розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації від 19.01.2011 № 16 «Про організацію подання відомостей про виборців органам ведення Державного реєстру виборців у Сумській області».

 

26 жовтня 2014 року в Україні відбулись позачергові вибори народних депутатів України. З метою покращення якості списків, їх уточненням постійно в друкованих та електронних газетах, по телебаченню, радіо розмішувалась інформація з запрошенням перевірки своїх персональних даних. 12,13 жовтня було виготовлено попередні списки виборців та іменні запрошення. 13,14,15 жовтня відбулась передача попередніх списків ДВК. Згідно календарного плану 21,22 жовтня друкувалися уточнені списки. 22,23 жовтня відбулася передача їх дільничним виборчим комісіям. Кількість виборців, включених до уточнених списків 59350 осіб.

 

Згідно Постанови №893 від 13.09.2012р. відділом за час оголошення виборчого процесу було проведено 287 тимчасових зміни , місця голосування без зміни виборчої адреси. Із них 73 виборця прибули на наші виборчі дільниці (з них 7 військових, 18 переселенців), 214 наших виборців голосували на інших дільницях України. Другий екземпляр попередніх та уточнених списків до ОВК було здано вчасно після оприлюднення результатів голосування.

 

З 01.01.2014 року з метою перевірки своїх даних до відділу звернулось 442 виборця. У 294 осіб дані були правильні. 13 внесено зміни через відповіді на запит, проведено 135 заяв. За останній тиждень звернулось 3 особи (1 заява про смерть родича за межами України, 1 зміна прізвища, 1 перевірка даних - все вірно).

 

За даними Державного Реєстру станом на 26.12.2014 в м. Шостка зареєстровано 59 399 виборців, які мають виборчу адресу, 889 осіб без виборчої адреси, відмічено у базі Реєстру осіб, які нездатні самостійно пересуватися - 574, припинено громадянство - 32, недієздатних - 46, вулиць - 235, будинків - 5249.

 

Видано 962 наказу керівника відділу стосовно 7479 осіб, розглянуто 364 звернення від виборців.

257 осіб звернулись до особистого кабінету виборців, якій розташований на офіційному сайті ДРВ в електронному вигляді. Всі записи стосовно цих громадян були перевірені. По запиту до особистого кабінету виборця було виявлено відсутніх в реєстрі або з неправильними ідентифікаційними даними - 44 виборця. Робота особистого кабінету триває цілодобово. Свої дані можна перевірити через інтернет, що не займає небагато часу. Для тих виборців, які будуть звертатися до особистого кабінету прохання уважно заповнювати свої дані на української мові згідно паспорту.

 

Аналіз проведених виборів показав, що левова частка помилок у списках відноситься до розбіжностей в написанні літер Є,Е, І,И, апостроф. Одним із завдань відділу було опрацювання 1500 осіб стосовно цих розбіжностей. Проводиться робота відділу з ДМС, а також надсилало 94 звернення до виборців у листах з проханням перевірити відповідність написання в реєстрі та у паспорті. Просимо громадян міста активно відкликатися на такі звернення відділу.

 

Будемо вдячні всім, хто звернеться до відділу з документами про померлих за кордоном. Дані про таких осіб до відділу не поступають та неврегульовані законодавством. Також просимо звернутись до відділу громадян, які мають недієздатних родичів та на минулих виборах у них виникли якісь непорозуміння.

 

Спеціалісти відділу прикладають багато зусиль для покрашення якості списків, виконання всіх розпоряджень, але якість списків виборців залежить не тільки від сумлінної роботи спеціалістів відділу, а також від роботи суб'єктів подання відомостей, членів ДВК і громадської активності всіх наших виборців.29.12.2014 11:43

Источник: Шосткинська міська рада http://www.shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"