Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти органу влади

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Про роботу архівного відділу Шосткинської міської ради в 2014 році

Реалізуючи державну політику, у сфері архівної справи і діловодства робота архівного відділу міської ради спрямована на забезпечення збереженості та поповнення Національного архівного фонду документами місцевого значення, задоволення інформаційних потреб суспільства та реалізацію прав і законних інтересів громадян.

 

Протягом 2014 року архівний відділ міської ради здійснював свою діяльність на виконання Плану розвитку архівної справи на 2014 рік, наказів і доручень Державного архіву Сумської області та рішень і розпоряджень міської ради та її виконавчого комітету.

 

На виконання Програми здійснення контролю за наявністю, станом і рухом документів НАФ на 2009-2019 рр., яка затверджена наказом Держкомархіву України поетапно, протягом 2012-2014 років, тривали роботи з фактичного перевіряння наявності, руху та фізичного стану документів НАФ.

 

Під час перевірки проведені роботи по раціональному розміщенню документів у архівосховищах, з метою вивільнення додаткової площі.

У звітному році на державне зберігання надійшло 173 одиниць зберігання  управлінських документів НАФ, це майже на рівні 2013 року, якими поповнено 7 архівних фондів списку № 1.

 

Відкрито 2 нових фонди по ліквідованим підприємствах, які передали на зберігання 31 справу з особового складу.

Всі підприємства списку № 1 своєчасно складають описи, упорядковують та передають документи на державне зберігання згідно графіку.

 

Станом на 01 січня 2015 року в архівному відділі міської ради на зберіганні налічується 109 фондів, з загальною кількістю 7840 одиниць зберігання  за період 1943 -2011 роки. Із них 20 фондів управлінської документації, які охоплюють основні галузі міста, де налічується 4398 одиниць зберігання  та 87 фондів ліквідованих установ, де налічується 3442 одиниць зберігання  з особового складу.

 

В кінці 2014 році проведені роботи по упорядкуванню та прийманню виборчої та іншої документації з позачергових виборів народних депутатів України, які відбулися 26 жовтня 2014 року. Взагалі вся виборча документація розміщується в 2-х архівосховищах, їх кількість складає 320 боксів і 55 мішків.

 

Протягом минулого року проведено 8 засідань ЕК архівного відділу міської ради, де пройшли опрацювання 20 документів джерел формування НАФ і

погоджені ЕПК Державного архіву Сумської області. Схвалено 18 документів підприємств списку № 3.

 

З метою здійснення контролю за станом діловодства та архівної справи на підприємствах, в установах та організаціях, які знаходяться в зоні комплектування архівного відділу, протягом 2014 року здійснено 3 перевірки роботи архівних підрозділів, з них 2 - тематичні, 1- контрольна. Під час перевірки фондоутворювачам надавалась методична допомога та рекомендації.

 

В 2014 році проведено 48  консультувань  працівників архівних служб з питань ведення діловодства та архівної справи таких  установ:

-управління освіти міської ради;

-управління статистики у Шосткинському районі;

-Шосткинське міськрайонне управління юстиції;

-фінансове управління міської ради;

-податкова інспекція;

-Шосткинський інститут СумДУ;

-ШХТК;

-Шосткинська організація ветеранів;
-ЦРЛ;

-ВАТ «АК «Свема».

 

Архівний відділ міської ради виконує функції трудового архіву, тому значна частина робочого часу витрачається на виконання запитів соціально-правового характеру. Документи з особового складу ліквідованих підприємств становлять майже 44% від загальної кількості документів, що зберігаються в архівному відділі. Це документи по яких наводяться довідки соціально-правового характеру для нарахування пенсій громадян або підтвердження стажу роботи.

 

Аналіз виконання запитів засвідчує, що документи архіву користуються великим попитом.

 

Працівниками архівного відділу проводилась робота по використанню архівних документів із застосуванням усіх форм інформаційного забезпечення громадян. Протягом минулого року надано 1126 довідок соціально-правового характеру громадянам України, Російської Федерації , Білорусі, Естонії,  що на 545 менше ніж у 2013 році. За тематикою найбільша кількість запитів надійшло: про підтвердження трудового стажу - 399, про заробітну плату - 332, з майнових питань-214.

 

Зменшилась кількість запитів від громадян про підтвердження трудового стажу для призначення пенсії на пільгових умовах. За звітний період надано 134 таких довідок, що майже вдвічі менше ніж у 2013 році.

 

Прийом громадян проводиться згідно графіку особистого прийому, який розміщено у приміщенні архівного відділу, але прийом здійснюється практично кожний день. Першочергово розглядаються звернення найменш соціальне захищених верств населення: інвалідів за станом здоров'я, громадян, які оформлюють пенсії по втраті годувальника. Проводиться робота по  скороченню терміну  виготовлення довідок від 3-х тижнів до 1-х, час виготовлення довідок залежить від її складності при виконанні, по можливості пропонуємо надання довідки  за 10-15 років про заробітну плату для обрахунку кращого коефіцієнту Пенсійним фондом. Надання архівної інформації здійснюється безоплатно. Терміни розгляду не порушуються.

В 2013 році започатковано приймання запитів для оформлення пенсії від громадян електронною поштою, адреса якої розміщено на офіційному сайті міської ради. Цією послугою скористались вже 4 особи.

 

Приділяється особлива увага щодо якості складання архівних довідок, що значно зменшило кількість повторних звернень громадян по уточненню наданих відомостей.

 

Постійно вживаються заходи для поліпшення роботи із зверненнями громадян. Громадянам, які звертаються до архівного відділу надаються консультації і роз'яснення з найбільш актуальних питань, що порушуються у зверненнях. В разі необхідності, здійснюється пошук місцезнаходження підприємств або архівів, де зберігаються документи ліквідованих підприємств інших держав через мережу Інтернет.

 

Надається практична допомога в оформленні запитів до інших установ та архівів.

 

 

Для обізнаності громадян та полегшення пошуку інформації на офіційному сайті міської ради на сторінці архівного відділу міської ради розміщено перелік ліквідованих підприємств, що зберігаються в архівному відділі міської ради.

 

Для здійснення оперативної інформаційно-пошукової роботи і контролю за вирішенням питань порушених у запитах, створена і ведеться електронна база даних обліку звернень громадян.

 

Протягом 2014 року організовано роботу 1 користувача по фондах архіву і було видано 5 справ.

 

Основні показники роботи архівного відділу, заплановані на 2014 рік виконано.

 

 

Начальник архівного відділу        

М.М.Харченко

 

 

 05.01.2015 17:21

Источник: Шосткинська міська рада http://www.shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"