Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Про роботу громадської організації "Шосткинське міське товариство допомоги дітям інвалідам та інвалідам з дитинства"Турбота"

17 жовтня 2016 року  у виконкомі відбулась щопонеділкова апаратна нарада при міському голові. Про роботу громадської організації "Шосткинське міське товариство допомоги дітям інвалідам та інвалідам з дитинства"Турбота"  доповів голова організації Олексій Трегуб. 

 

Довідка про роботу  громадської організації «Шосткинське міське товариство допомоги дітям інвалідам та інвалідам з дитинства"Турбота"

 

Протягом 16 років товариство “Турбота” згуртовує однодумців для вирішення нагальних проблем осіб з інвалідністю. Сьогодні - це 30 сімей, що виховують дітей та осіб з інвалідністю, які об'єднались навколо спільної мети: соціальна інтеграція осіб з інвалідністю в сучасне суспільство та надання їм соціальних послуг.

 

Для досягнення мети поставили перед собою завдання:

         - захист законних економічних та соціальних прав і гарантій дітей з інвалідністю, осіб з інвалідністю з дитинства та їх сімей;

         - провадження соціальної, освітньої, культурної, спортивної та оздоровчої діяльності.

 

Цільова аудиторія: діти з інвалідністю, особи з інвалідністю отриманою в дитинстві та їх родини.

 

У 2016 році товариство впроваджує такі види діяльності:

- Представництво інтересів цільової аудиторії під час розроблення нових та внесення змін до існуючих нормативно-правових актів, шляхом підтримки пропозицій розроблених ВГО «Коаліція захисту прав осіб з інвалідністю в наслідок інтелектуальних порушень» та участі в роботі дорадчих органів, а саме: Обласної та міської координаційної ради з вирішення питань осіб з обмеженими фізичними можливостями, Комітеті забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об»єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури при виконавчому комітеті Шосткинської міської ради.

- Надання соціальної послуги “денний догляд” особам з інвалідністю  внаслідок розумової відсталісті.

 

З листопада 2013 року товариство є виконавцем програми «Денний догляд» Всеукраїнської громадської організації „Коаліція захисту прав осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень»” (Протокол №61 від 11 квітня 2016р.), погодженого 13.05.2016р. Фондом Соціального Захисту інвалідів у відповідності до паспорту бюджетної програми на 2016 рік, затвердженого наказом Міністерством соціальної політики України та Міністерством Фінансів України №380/433 програми 2501220 «Фінансова підтримка громадських організацій інвалідів та ветеранів, заходи з відвідування військових поховань і військових пам’ятників та з увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні у 1941-1945 роках», що спрямована на надання послуг денного догляду групі з 8-ми інвалідів з розумовою відсталістю із забезпеченням працетерапією та навчанням соціальним навичкам. В рамках програми працює 2 соціальних робітника (0,8 одиниці) з фондом оплати праці на рік – 18574,50 гривні.

На підвищення якості надання соціальної послуги «денний догляд» товариством реалізовується проект «Крокуємо до самостійного життя», що здобув перемогу у конкурсі проектів, розроблених громадською (благодійною організацією, творчою спілкою), для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету, який проводило Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації. Мета якого є: зниження залежності у осіб з розумовою відсталістю від постійного стороннього догляду, адаптація їх в суспільство, шляхом розвитку основних соціальних навичок через надання соціальної послуги «денний догляд». Залучено 12 тисяч гривень.

 

- Проведення культурно-масових заходів та організація дозвілля,

організовано 11 святкових заходів: «Свято Василя та Маланки», «День Святого Валентина», «Всі жінки – наче квіти весни», «Масниця йде – весну нам веде»,  «Щоб усмішка всіх здружила», «Христос Воскрес!», «Родина – мій дім, мій оберіг», «Свято до дня захисту дітей», «Молодь зі спортом по життю», «Подорож у країну мрій», «Барви – осінньої пори».

Взяли участь у Х театральних зустрічах «Червоноград скликає друзів» призентовано виставу за мотивами казки «Червона шапочка».

Здійснено екскурсійні подорожі: «Подорож по Прикарпаттю» та до м.Новгород Сіверського.

Участь у спортивних змаганнях до Дня міста.

 

- Патриотичне виховання та здійснення оздоровлення дітей з інвалідністю;

З метою набуття цільовою аудиторією досвіду з історії рідного краю товариством реалізується проект «Оздоровчий туристсько-краєзнавчий табір «Полісся – наш край», що здобув перемогу вобласного конкурсу з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю, для реалізації яких надається фінансова підтримка на 2016 рік», що проводився Управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації. Мета проекту: набуття молоддю досвіду з історії рідного краю, демократичної поведінки та ефективного спілкування через організацію складної структурованої діяльності, яка є одночасно навчальною і практичною, а також розвиток у неї емоційно-ціннісного ставлення до значення колективного життя, що відповідним чином сприятиме активності особистості, соціальному становленню та патріотизму молодих Українців. Залучено 20170 гривень.

Оздоровлено в заміському таборі «Світлий» - 1 дитина з інвалідністю.

 

- Надання цільовій аудиторії адресної допомоги;

         

- Здійснення навчання батьків та законних представників;

Взяли участь:

У семінарі «Права осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень»; У тренінгу для фахівців реабілітаційних центрів з питань сексуального виховання молоді з інтелектуальними порушеннями;

У тренінгу «Розробка та проведення адвокаційної кампанії «Соціальні послуги – людям з інтелектуальними порушеннями»

У Всеукраїнській нараді «Стан та перспективи виконання Концепції соціальної адаптації осіб з розумовою відсталістю у 2015 році, виконання Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю в сучасних умовах».

 

- Проведення консультацій для цільової аудиторії;

 

- Розвиток соціального партнерства.

Бюджет товариства за 9-ть місяців 2016 році складає:  90560,00

 

Кошти місцевого бюджету – 44100,00

 

Кошти обласного бюджету – 32170,00

 

Кошти благодійників – 14290,00

 

- Постійні партнери громадської організації:

 

- Шосткинська міська рада

- Міський голова Нога М.П.

- ВГО “Коаліція захисту прав осіб з інвалідністю внаслідок  інтелектуальних порушень ”

- ПАТ “Шосткинський хлібокомбінат”

- Магазин  “Стройцентр”

- ПАТ “Бель  Шостка Україна”

 

Голова правління ШМТ «Турбота»                                                                     

О.Ю. Трегуб

 18.10.2016 10:08

Источник: Шосткинська міська рада http://www.shostka-rada.gov.ua/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"