Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти органу влади

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Про роботу організаційного відділу Шосткинської міської ради в 2014 році

Організаційний  відділ є виконавчим органом міської ради,підзвітний і підпорядкований раді, що його утворила, її виконавчому комітету,міському голові,секретарю міської ради.

 

Організаційний відділ  ради протягом 2014 року діяв згідно з вимогами Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про засади запобігання і протидії корупції», «Про доступ до публічної інформації», «Про вибори народних депутатів України», іншими розпорядчими актами Президента України та вищестоящих органів, розпорядженням міського голови,  іншими нормативними актами та Положенням про організаційний відділ  у відповідності до посадових інструкцій працівників цього відділу.

 

Основними завданнями відділу є здійснення організаційного забезпечення діяльності міської ради та її виконавчого комітету, сприяння  взаємодії і зв’язків з територіальною громадою міста-органами самоорганізації населення, також реалізація завдань державної кадрової політики,участь  в організації проведення культурних  заходів в місті.

 

У  2014  році  відділом було  організовано проведення  8  сесій  міської ради  (9 пленарних засідань),  на яких було  прийнято  114 рішень в т.ч. прийнято 12 міських програм, оформлено протоколи  сесій, організовано проведення засідань постійних  та тимчасових комісій, засвідчено 1450 витягів  із рішень міської ради . Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» всі  рішення ради надані для оприлюдненняі на веб-сторінці сайту міської ради у встановлені законодавством терміни.

 

Попередньо проекти рішень міської  ради були розглянуті на засіданнях постійних комісій ради, яких за рік відбулось 18. Надавалась методична і практична допомога у підготовці та проведенні засідань постійних  комісій ради.

 

На постійному контролі в організаційному відділі знаходиться питання своєчасного розгляду депутатських звернень та депутатських запитів  установами та організаціями, до яких вони надійшли.

 

У звітному періоді депутатами  міської ради було підготовлено 19 депутатських звернень та 12 депутатських запитів.

 

На сьогодні на контролі в організаційному відділі  знаходяться   32 рішення  міської ради,  в тому числі в  минулому  році взято на контроль  9 рішень міської ради.

 

Організаційним відділом щоквартально надається інформація до обласної ради  про прийом громадян обласними депутатами,  до облдержадміністрації та обласної ради - про щотижневі заходи, плани міського голови та заступників міського голови  на тиждень, інформація про заплановані засідання міської ради та виконкому на  черговий місяць.Постійно проводиться робота по уточненню днів народження керівників області  та міста,відзначення  ювілейних дат, проводиться прийом громадян.

Одним із напрямків роботи організаційного відділу є забезпечення зв’язку виконкому міської ради з органами самоорганізації населення.

 

На сьогодні в приватному секторі міста діє 42 квартальних комітетів, де проживає близько 13 тисяч жителів. Їх діяльність проводиться згідно з затвердженою  міською радою в 2012 році програмою підтримки діяльності органів самоорганізації населення на 2012 – 2016 роки.

 

Мета програми – налагодження конструктивної співпраці міської ради, її виконавчого комітету, управлінь та відділів через голів квартальних комітетів з населенням міста, активне залучення мешканців приватного сектора до життя міста. Вуличні  комітети  постійно  допомагають  у  вирішенні  соціальних проблем громадян, в межах своїх повноважень надають послуги населенню.

 

Це  надання  довідок  з  місця  мешкання,  складання  актів  для  отримання матеріальної допомоги при похованні, побутові характеристики, довідки про склад сім'ї для оформлення субсидії, довідки на отримання твердого палива для  пічного  опалення  та  інші.  Для  наведення порядку в секторах індивідуальної забудови міста, вуличні комітети постійно проводять необхідну роботу і надають інформацію про зруйновані будинки та  наявність  власників. Цілеспрямована  робота  органів  самоорганізації  населення  дає можливість  постійно  підтримувати  зв'язок  між  виконавчою  владою  та населенням,  яка  ґрунтується  на  засадах  довіри  та  співпраці. 

 

У  2014  році організаційним  відділом  спільно  з  структурними  підрозділами  міської ради було проведено 4 семінари-навчання з керівниками органів самоорганізації населення за участю міського голови, секретаря міської ради , керівників житлово-комунальних служб міста, начальником служби дільничних інспекторів, заступником начальника управління соціального захисту населення,начальником  «Енергозбут», «Міськсвітло» та іншими керівниками. Під час їх проведення голови комітетів  отримали інформацію про нове в законодавстві щодо соціального захисту населення, ознайомились з порядком надання довідок до відділу соціальної допомоги для отримання допомог та субсидій,поспілкувались з керівниками служб,  проінформували про проблеми  мешканців кожного кварталу .

 

Протягом  року  проводилася  робота  з  головами  квартальних  комітетів по  виявленню  одиноких  осіб  похилого  віку,  інвалідів,  які  потребують допомоги,  оформлення  їх  на  облік  в  територіальний  центр  соціального обслуговування одиноких громадян.

 

З метою  запобігання  правопорушень  мешканцями,  забезпечення правопорядку  на  вулицях  кварталів,  голови  квартальних  комітетів співпрацюють з правоохоронними органами,  із службою у справах дітей, фахівцями з соціальної роботи ЦССМ, іформуючи  про  сімейні конфлікти, про  випадки порушення  прав  дітей,  виявленню  неблагополучних  сімей.  Також  за клопотанням служби голови квартальних комітетів допомагали в оформленні опікунства над дітьми.

 

Проведено  роботу  по  залученню  голів  квартальних  комітетів  та, відповідно,  мешканців  кварталів  до  участі  у  загальноміських  заходах. З  метою  підвищення  рівня  активності населення  у  загальноміських  заходах  та  культурному  розвитку  міста,  було проведено свята в 4 мікрорайонах нашого міста.

 

Голови квартальних комітетів постійно ведуть прийом громадян з особистих питань. Так для засвідчення довідок про склад сім’ї в  2014 році до організаційного  відділу звернулось  біля 3,5 тисяч мешканців приватного сектору.

 

Щоквартально головам квартальних комітетів надається матеріальна допомога, канцелярські товари,бланки довідок про склад сім’ї                  

 

Протягом звітного періоду організаційним відділом постійно проводилась робота по залученню депутатів,голів квартальних комітетів та мешканців міста до участі у суботниках   з благоустрою та санітарного очищення територій, благодійних акціях, загальноміських  заходах.

 

 

 

Начальник організаційного відділу

Н.Ф.Трубачова

 

 

 

 12.01.2015 12:13

Источник: Шосткинська міська рада http://www.shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"