Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Про роботу управління статистики у Шосткинському районі

Управління статистики у Шосткинському районі є відокремленим підрозділом Головного управління статистики у Сумській області, що в межах наданих повноважень здійснює реалізацію державної політики в сфері статистики, а саме збір, обробку, аналіз поширення статистичної інформації та вивчення первинного обліку, збереження інформації.

В управлінні працює 9 державних службовців та 3 фахівця з інтерв'ювання.

Напрями діяльності управління статистики обумовлені Стратегією розвитку державної статистики:

1. Організація державних статистичних спостережень, робота з підприємствами, установами та організаціями.

В цілому робота з респондентами спрямована на побудову партнерських відносин. Це:

- здійснення заходів, спрямованих на зменшення звітного навантаження на респондентів шляхом переведення державних статистичних спостережень на вибіркову основу;

заміщення безпосереднього опитування респондентів альтернативними джерелами інформації (адміністративними даними).

Поступово здійснюється зменшення кількості форм статистичної звітності.

Управлінням статистики збираються і опрацьовуються дані за 117 формами статистичної звітності. За 9 місяців 2014р. зібрано від респондентів 13 тис. первинних звітів.

З метою покращення організації збирання форм державної статистичної звітності та для забезпечення підвищення комфортності, поінформованості респондентів щодо проведення державних статистичних спостережень з 1 червня 2014р. запроваджена система збору фінансової та державної статистичної звітності за принципом «Єдиного вікна». Респонденти мають можливість подавати звіти одночасно пакетом за організаційною схемою взаємодії «працівник органу статистики-респондент». Звіти реєструються в журналах реєстрації отриманих звітів. В разі подання звіту з запізненням, відповідальна особа підприємства

притягується до адміністративної відповідальності згідно зі ст.186 КупАП.

Також функціонує електронна система подання статистичної звітності через мережу Інтернет.

Респондент має можливість самостійно отримувати інформацію про перелік форм звітності за якими портібно звітувати, скориставшись послугою «Пошук за кодом ЄДРПОУ», розміщеною на сайті Головного управління статистики у Сумській області.

Управлінням статистики проводиться робота з підприємствами та організаціями з питань своєчасного та якісного подання статистичної звітності. Звітуючи  суб'єкти забезпечуються звітно-статистичною документацією, інструктивно-методичним інструментарієм.

Працівники управління проводять роботу щодо роз'яснення статистичної методології. З цією метою за 9 місяців 2014р, проведено 20 нарад з підприємствами щодо порядку складання статистичної звітності. Наради проводились з питань статистики будівництва, основних засобів, енергетики, транспорту, інвестицій, оплати праці, торгівлі, не фінансових послуг.

За результатами одержаної статистичної звітності готуються оглядові листи щодо якості представлених звітів. За 9 місяців 2014 року підготовлений 51 лист.

Працівниками управління також готуються інструктивні та методичні листи респондентам. За 9 місяців 2014 року надіслано 13 інструктивних та методичних листів.

Згідно плану державних статистичних спостережень проводяться анкетні опитування респондентів стосовно звітного навантаження, організації статистичних спостережень, уточнення потреб респондентів, вивчення можливостей щодо покращення обслуговування респондентів, а також для оцінки якості статистичного інструментарію та вдосконалення форм державних статистичних спостережень.

Працівниками управління статистики у Шосткинському районі продовжуються роботи з підготовки до проведення Всеукраїнського перепису населення а саме: актуалізація картографічного матеріалу та квартальних списків будинків, перевірка стану адресного господарства. В зв'язку з обмеженим фінансуванням терміни проведення перепису неодноразово

переносились з 2011 року. На даний час термін визначений -2016 рік.

2. Взаємодія з користувачами статистичної інформації.

Пріоритетним напрямом діяльності органів державної статистики є забезпечення доступності статистичних даних для широкого кола користувачів. Управління статистики тісно співпрацює з широким колом користувачів, серед них органи державної влади, засоби масової інформації,

З метою вивчення попиту та задоволення потреб користувачів статистичної інформації проводяться анкетні опитування. Результати розміщуються на веб-сайті Головного управління статистики.

До управління надходять запити від користувачів. За 9 місяців 2014р. надано 31 довідку.

Для засобів масової інформації до 25 числа кожного місяця готується повідомлення «Соціально-економічне становище м.Шостка» за розділами «Промисловість», «Будівельна діяльність», «Транспорт», «Внутрішня торгівля», «Нефінансові послуги», «Доходи населення», «Демографія», які відправляються на електронні адреси для публікації в газетах та розміщення на сайтах Шосткинської міської ради та Шосткинської РДА. За 9 місяців 2014 року підготовлено 117 прес-випусків.

В рамках реалізації Закону України «Про доступ до публічної інформації», за 9 місяців 2014 року управлінням статистики надано 5 відповідей на запити щодо публічної інформації.

В управлінні проводиться робота щодо розгляду звернень громадян та вирішення порушених ними питань: за 9 місяців 2014 року надійшло 7 звернень від громадян. Усі звернення розглянуті у відповідності з визначеними законодавством термінами. Повторних звернень громадян не надходило.

3. Перевірна робота

Одним з напрямків роботи управління є перевірка достовірності первинних та статистичних даних.

За 9 місяців 2014 року перевірено 14 підприємств. За результатами перевірок притягнуто до адміністративної відповідальності 14 осіб. Сума накладених штрафів становила 2380 грн.

 Основні питання, за якими проводилися перевірки це статистика: заборгованості з виплати заробітної плати, торгівлі, сільського господарства та інше,

4. Робота уніфікованої мереже фахівців з інтерв'ювання.

Фахівцями з інтерв'ювання здійснюється робота по обстеженню умов життя домогосподарств. Для проведення обстеження протягом 2015 року у листопаді були відібрані 18 домогосподарств. Отримана за підсумками обстеження інформація необхідна для прийняття рішень з соціальних та економічних питань, для комплексного вивчення рівня життя населення в цілому та окремих його груп, розрахунку індексу споживчих цін. Обстеження кожної сім'ї, що увійшла до вибірки, триватиме протягом року.

Таким чином, у звітному періоді управлінням статистики на належному рівні проводилася робота по виконанню своїх повноважень та реалізації положень Стратегії розвитку статистики на період до 2017 року. Органи влади забезпечувались повною та якісною статистичною інформацією для прийняття управлінських рішень щодо соціально-економічного розвитку регіону.

 

 

 

Начальник управління статистики в Шосткинському районі  

Л. П.Котлярова08.12.2014 15:44

Источник: Шосткинська міська рада http://www.shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"