Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти органу влади

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Упродовж 9 місяців поточного року на території міста посадовими особами Територіальної  державної   інспекції  з   питань   праці  у Сумській області  проведено   94   перевірки додержання трудового законодавства, з яких 12 - за пропозицією правоохоронних органів, 2 - за пропозицією місцевих органів влади. У 71 роботодавця міста виявлено 164 порушення трудового законодавства, зокрема, з питань оплати праці -128, щодо оформлення трудових договорів - 1, з питань робочого часу та часу відпочинку - 30, страхових виплат - 1, матеріальної допомоги - 2, з питань невиконання нормативів робочих місць призначених для працевлаштування інвалідів - 2. За наслідками перевірок державним інспектором праці внесено 72 приписи, за виконанням яких встановлено контроль. До кожного порушника трудового законодавства вжито заходів реагування, передбачених чинним законодавством.

До правоохоронних органів спрямовано матеріали 7 перевірок для прийняття рішення згідно зі ст. 97 КПК України про притягнення винних посадових осіб до кримінальної відповідальності. Крім цього, за результатами перевірок суб'єктів підприємницької діяльності, що знаходяться на території міста, складено та передано до суду 45 протоколів про адміністративні правопорушення, по яких судами винесено 31 рішення з накладенням штрафних санкцій на суму 17,1 тис.грн. За невиконання вимог припису 9 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності відповідно ст. 188-6 КУпАП (сума штрафних санкцій -9,3 тис.грн.).

Відповідно до повноважень державними інспекторами праці вживаються заходи щодо притягнення винних посадових осіб до дисциплінарної відповідальності: упродовж 9 місяців внесено 51 таке подання.

 

 

В разі виникнення питань стосовно співпраці з Територіальною державною інспекцією з питань праці у Сумській області просимо звертатися до обласного апарату інспекції - начальник інспекції Дворник С.І., перший заступник начальника інспекції Даценко А.М., заступник начальника інспекції Парфенчук А.І. (тел.78-12-54, 61-20-59). Посадовою особою, що відповідає за взаємодію інспекції з Шосткинською міською радою, призначено головного державного інспектора праці Захарченко Ларису Миколаївну.

Графік роботи інспекції з 8-00 до 17-15, у п'ятницю - з 8-00 до 16-00; перерва з 12-00 до 13-00. Електронна адреса інспекції:  tdipsumy@sm.ukrtel.net18.11.2013 09:05

Источник: Територіальна державна інспекція з питань праці у Сумській області http://www.shostka-rada.gov.ua/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"