Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Сумський обласний центр реабілітації дітей-інвалідів повертає малечу, хвору на ДЦП, до життя

«Підтримка дітей, хворих на ДЦП, створення умов, спрямованих на їх всебічний розвиток, – серед соціальних ініціатив Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА. Вони активно впроваджуються на Сумщині. І їх наслідки помітні вже сьогодні», – зазначила заступник начальника головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Валентина ПІКІНА.

Юний мешканець Шостки Роман МИЛЕЙКО за свої 2 роки життя пройшов багато випробувань. У 3 місяці лікарі виявили в хлопчика страшну хворобу – дитячий церебральний параліч.

«Рома – довгоочікувана дитина. Дізнавшись про його недугу, ми намагалися не впадати у відчай. Проходячи реабілітацію у лікувальних установах, паралельно займалися з сином удома. Та цього було замало», – згадує мама Інна МИЛЕЙКО.

Після багатьох спроб, каже вона, ми вирішили пролікуватися в Сумському обласному центрі соціальної-реабілітації дітей-інвалідів. Вже по завершенню першого реабілітаційного курсу у Роми почали відбуватися зміни на краще – з’явився шанс на повноцінне життя.

«Завдяки індивідуальному підходу до кожної дитини, сучасним засобам у лікуванні ми отримали надію, що наш син піде до звичайного дитсадка, до школи. Цього б не сталося, якби не лікування в центрі, де обласна влада створила всі умови для одужання дітей», – зауважила Інна Милейко.

Працівники установи з увагою ставляться до своїх підопічних. Кажуть, головне у боротьбі з хворобою – увага до дітей.

«Наш центр – один з найкращих в Україні. Він розвивається завдяки підтримці влади і особисто губернатора Юрія ЧМИРЯ. Наша мета – допомагати тим, хто цього потребує – хворим дітям. Завдяки запровадженню соціальних ініціатив Глави держави робота нашої установи стала більш ефективною», – підкреслила керівник обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Олена СУЩЕНКО.22.03.2012 03:28

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"