Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Реалізація реформ Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА – шлях до економічного процвітання нової Сумщини (здобутки області у 2011 році та перспективи на 2012 рік)

2011 рік став першим роком в історії Нової Сумщини. Взявши за основу Програму Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА «Україна для людей», створено новий вимір, окреслений Стратегією розвитку «Нова Сумщина-2015», розпочато масштабну модернізацію регіону.

Все, чим жила Сумщина, було відображенням загальнодержавних процесів. Завдяки новим підходам в роботі влади в Україні досягнуто зростання економіки на рівні 5% ВВП, збільшення доходної частини бюджету, нарощення промислового виробництва та позитивної динаміки розвитку.

Глава держави Віктор Янукович чітко визначив пріоритетні напрямки державної політики. Це, зокрема:

забезпечення фінансової стабільності,

створення належних умов для розвитку бізнесу,

закладання основ для запровадження аграрного ринку,

продовження процесів приватизації,

реформування енергетичного ринку та системи соціальних пільг.

Над цим в унісон з центральною владою працювала упродовж 2011 і працюватиме в подальшому регіональна влада.

Рік тому запроваджено нову модель розвитку області, знято обмеження в усіх сферах життєдіяльності, взято курс на підкорення передових позицій в державі та зроблено перші рішучі кроки до розбудови нової Сумщини.

Заручившись підтримкою керівництва держави, обласна влада рухається по шляху розбудови нової конкурентоспроможної Сумщини, нової заможної України.

Уряд підтримав Державну цільову програму «Розвиток індустріального (промислового) парку «Свема» в місті Шостка на 2012-2015 роки. Реалізація Державної цільової програми за чотири роки дозволить залучити близько 500 мільйонів доларів США інвестицій, створити 50 нових підприємств, 10 тисяч робочих місць, збільшити на 122 мільйони гривень надходження до Пенсійного фонду України, на 52 мільйони гривень – відрахування до міського бюджету Шостки та на 32 мільйони гривень – до Державного бюджету.

Ставлячи на чільне місце інтереси людей, забезпечено сталу динаміку розвитку Сумщини, створено необхідні умови для того, аби область мала змогу заробляти більше коштів.

Зведений бюджет Сумської області за 11 місяців поточного року склав 8,1 мільярда гривень, що на 2,6 мільярда більше, ніж за відповідний період 2010 року.

Збільшення надходжень до казни, в першу чергу пов'язане з  роботою промислових підприємств. Податок на прибуток підприємств склав 645 мільйонів гривень, у минулому році він становив лише 348 мільйонів. (Цей вид податку яскраво демонструє роботу промисловості загалом. Якщо почали більше відраховувати в бюджет, значить більше виробляють).

Промисловість отримала нове дихання та виходить на якісно новий рівень розвитку.

Виведено з кризи провідне підприємство області «Сумихімпром». 

Розширено ринки збуту  «СНВО ім. М.В.Фрунзе».

Відновлено роботу Будильського експериментального заводу.

На базі «Сумського заводу «Насосенергомаш» побудовано найбільший у Європі випробувальний комплекс для насосного обладнання підвищеної продуктивності, у запуску якого взяв участь Президент України.

Спільно з підприємством «Мотор Січ» розпочато проект виробництва гелікоптерів на потужностях конотопського «Авіакону».

Відкрито 8 підприємств з виробництва альтернативних видів палива.

Започатковано бренд «Зроблено на Сумщині».

Важливими складовими успішного розвитку території є залучення інвестицій, розширення виробничих потужностей, створення нових робочих місць.

Якщо до 2010 року інвестиційні проекти в області реалізувалися не менше 3 років, то сьогодні цей термін скорочено до 1 року. Приклад
тому – «Крафт Фудз Україна», де за рік освоєно 40 мільйонів доларів США, збудовано 16 тис. кв. метрів виробничих приміщень європейського зразка та змонтовано високотехнологічне обладнання.

Запровадження «єдиного інвестиційного вікна» викликало помітне «потепління інвестиційного клімату» на Сумщині. Нині в області успішно реалізується 5 інвестиційних проектів загальною вартістю 115 млн. дол. США, завдяки яким в області буде створено 850 нових робочих місць.  Це такі підприємства як:

ТОВ «Керамейя»,

ТОВ «Гуала Гложерс Україна»,

ПАТ «Крафт Фудз Україна»,

ПАТ «Технологія»,

ПАТ «Бель Шостка Україна».

 

Маємо помітні зрушення в агропромисловому комплексі області:

відновлено роботу Угроїдського та Жовтневого цукрових заводів;

гарантовано продовольчу безпеку області;

вводяться в дію елеватори, молокопроводи, овочесховища;

запроваджено принцип спільної відповідальності з бізнесом за стан розвитку села.

Успіхи в провідних галузях економіки дозволяють реалізувати соціальні проекти, спрямовані на покращення життя людей.

 

Пріоритетним питанням є модернізація медицини:

відкрито діагностичні центри в Сумах та Шостці,

розпочато будівельні роботи в Охтирській центральній районній лікарні,

відремонтовано та забезпечено сучасним медичним обладнанням 22 відділення в центрах госпітальних округів,

триває ремонт операційного блоку Сумського перинатального центру,

добудова пологового будинку та дитячої лікарні в Конотопі.

 

Велика увага в області приділяється освіті, наближенню її до європейських стандартів:

Протягом року створено 11 навчально-виховних комплексів, відкрито 2 дошкільні заклади.

Кожна опорна школа області одержала комплекти мультимедійного обладнання, навчальної та довідково-методичної літератури, усі навчальні заклади області забезпечені доступом до мережі Інтернет.

Придбано 20 шкільних автобусів.

Новий рік у новій школі зустріли учні Роменської спеціалізованої ЗОШ №1.

У 2012 році відчинить двері філія Сумського державного університету в Шостці.

 

Серйозна увага приділяється патріотичному вихованню молоді. Проведено комплекс заходів «Мужня Сумщина – надія України».

У вересні 2011 року Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ підписав Указ про створення на Сумщині ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені І.Г.Харитоненка».

У рамках Програми «Молодь Сумщини» реалізовано низку молодіжних проектів, зокрема проведено комплекс заходів з розвитку молодіжної активності «Сумщина – молодіжна країна», підтримано КВНівський рух.

 

Область має здобутки у сфері соціального захисту:

Проведено реконструкцію лікувально-профілактичного комплексу Сумського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів;

відкрито реконструйований житлово-побутовий корпус обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів у селі Рибці Сумського району.

 

Обласна державна адміністрація підтримує розвиток спорту на Сумщині, популяризує здоровий спосіб життя.

В області проведено масштабні змагання з автоперегонів – ралі-рейд «Баха 1000» та «Partizan Truphy 2011».

На полі стадіону «Ювілейний» у матчі між Київським «Динамо» та Донецьким «Шахтарем» визначився володар Кубка України з футболу, що стало справжнім святом для мільйонів вболівальників.

На території області проведено Кубки України з дзюдо, мотокросу, спортивного орієнтування на велосипедах, супермотокросу, волейболу серед чоловічих команд вищої ліги, VІ літні юнацькі спортивні ігри України з велосипедного спорту, відкриті Всеукраїнські змагання з літнього біатлону та низку обласних чемпіонатів.

Створено нові дитячо-юнацькі спортивні школи: зі спортивно-технічних, льодових видів спорту та обласну школу єдиноборств.

Реконструйовано та побудовано 4 стадіони, 24 спортивні зали та майданчики.

Введено в дію реконструйоване футбольне поле ДЮСШ «Зміна» зі штучним покриттям. Обласна влада виконала свої зобов'язання перед юними футболістами та створила хороші умови для якісної підготовки майбутніх зірок українського футболу.

На реконструкцію футбольного поля з обласного бюджету було виділено 2 мільйони гривень та 1 мільйон 450 тисяч гривень – з бюджету міста Суми на проведення підготовчих робіт.

Навесні розпочнеться будівництво ще двох тренувальних майданчиків для гри в шкіряний м’яч та міні-футбол.

Виконуючи доручення Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА, виділено трикімнатну квартиру в Сумах чемпіону світу з боксу Тарасу ШЕЛЕСТЮКУ.

 

Відкрито реконструйований театр для дітей та юнацтва, де проведено ІІ Всеукраїнський театральний фестиваль «Золота валіза». Наступного року фестиваль переросте у Міжнародний.

 

У перспективі в Сумах буде створено кардіохірургічний центр, що дозволить робити операції на серці, не виїжджаючи за межі області.

У 2012 році завершиться будівництво ІІ черги обласного психоневрологічного диспансеру, пологового відділення Конотопської центральної районної лікарні.

Вирішуватиметься питання щодо будівництва центральних районних лікарень у Великописарівському та Сумському районах.

«Нове дихання» отримає м’ясне і молочне тваринництво. До 2015 року на Сумщині буде збудовано 10 нових та реконструйовано 37 існуючих тваринницьких комплексів.

Продовжиться будівництво елеваторних комплексів, овочесховищ.

Розвиватиметься переробна промисловість, розширюватимуться посівні площі під цукровим буряком, аби забезпечити регіон власним дешевим цукром та іншими якісними продуктами харчування. 

Закладено надійний фундамент нової Сумщини, який дозволяє впевнено дивитися в майбутнє і з подвійною наполегливістю працювати для людей.

Сумщина стане зразковим регіоном, привабливим для інвесторів та комфортним для жителів. 12.01.2012 01:51

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"