Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Ремонт дитячої поліклініки – на стадії завершення

… Нові двері, сучасні вікна та веселка кольорів на стінах – саме так зустрічає  відвідувачів поліклінічне відділення Шосткинської дитячої лікарні. Розпочавшись у жовтні минулого року, сьогодні капітальний ремонт приміщень наближається до свого завершення. За останні півроку виконано великий обсяг робіт, від повної заміни мережі водопостачання та водовідведення до придбання нової сантехніки.

 

«Вже здійснено капітальний ремонт кабінетів функціональної та ультразвукової діагностики, кабінетів долікарняного прийому та щеплень, реконструйовано відділення здорової дитини. Проведено заміну системи енергопостачання, облаштовано приміщення реєстратури», - розповідає головний лікар Шосткинської дитячої лікарні Тетяна Гончар. Стіни вирішили пофарбувати у світлі та життєрадісні кольори – ніжно-зелений, рожевий, помаранчевий, бузковий, блакитний. Це допоможе створити атмосферу затишку та гармонії, заспокоїтися малечі та їхнім батькам, налаштуватися на одужання та позитив. Міська влада акцентує увагу на принципово новому підході в оформленні приміщень для дітей та підлітків. «Дитинство – це радість, натхнення, сміливі мрії, довіра до світу. Ми прагнемо створити затишну атмосферу у всіх навчальних та лікувальних закладах для дітей, адже дитинство повинно тривати і у школі, і в лікарняній палаті.

Перебування в незвичних умовах для дитини само по собі є психологічним навантаженням і робить її вразливою. Саме тому наше завдання – запропонувати малюку та його батькам максимально комфортні умови», - наголошує заступник міського голови Ніна Сиваєва.

 

 

 

 

 

 

 

 31.03.2016 10:19

Источник: Прес-служба виконавчого комітету Шосткинської міської ради http://www.shostka-rada.gov.ua/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"