Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Робота з боржниками триває

Робота по погашенню заборгованості по внесках до Пенсійного фонду України спрямована на забезпечення соціального захисту населення. Однак, незавжди роботодавці дотримуються чітко встановленого Законом порядку та строків сплати загальнообов'язкових платежів, цим самим не усвідомлюють те, що недоотримані Пенсійним фондом кошти, могли б бути спрямовані на фінансування пенсій та грошової допомоги тим, хто її потребує, а ще й на зарахування працівникам страхового стажу, який відіграватиме в майбутньому важливу роль при призначенні пенсії. Ця проблема, на жаль, стосується й нашого міста.

 

Тому в Шосткинському об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України Сумської області основна увага приділяється забезпеченню застосування усіх передбачених законодавством контрольних, фіскальних та примусових заходів до боржників, які порушують порядок і терміни сплати страхових внесків.

 

На жаль, заборгованість по відшкодуванню витрат на виплату та доставку пільгових пенсій зросла на 5031,8 тис. грн., в основному за рахунок несплати поточних платежів підприємствами, що підпорядкованих ДК“Укроборонпром”. Станом на 01.04.2017 року загальна сума заборгованості по платежах до Шосткинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області по платниках міста становить 209395,1 тис. грн.

 

Управлінням проводиться робота по погашенню існуючої заборгованості, так заходами примусового стягнення охоплено 100% заборгованості.

 

Найбільшими боржниками управління є:

 

- ВАТ “АК “Свема” – 92947,9 тис. грн., або 44,4 % від загальної суми боргу;

- КП “ШКЗ “Зірка” – 55628,1 тис. грн., або 26,55 % від загальної суми боргу;

- КП “ШКЗ “Імпульс” – 33097,9 тис. грн., або 15,8 % від загальної суми боргу;

- ПАТ ШЗХР — 25354,9 тис. грн., або 12,1 % від загальної суми боргу.

 

Шосткинське об'єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області звертається до всіх керівників підприємств-боржників - розрахуйтеся з заборгованістю. Адже, заборгованість підприємств до пенсійного бюджету – це фактично борги перед працівниками та пенсіонерами міста.24.04.2017 10:36

Источник: Пенсійний фонд http://www.shostka-rada.gov.ua/pension_fund
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"