Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Розмовно-дискусійний клуб “Insight into English”: будемо експериментувати!

Одним із пріоритетів національної політики України на 2016 рік визначено вивчення англійської мови, бо вона є мовою міжнародного спілкування у науці, освіті та культурі.

 

З метою сприяння її вивчення для розширення доступу мешканців міста до світових можливостей, 26 грудня на базі юнацького відділу ЦМБ ім. Л.Толстого відбулося відкриття розмовно-дискусійного клубу “Insight into English”. "Англійська мова – інструмент для покращення свого життя. Щоб не бути «глухим і німим» в сучасному світі, треба володіти мовою глобального спілкування - англійською ", - говорить Анна, викладач-волонтер.

 

Привітати учасників та організаторів розмовно-дискусійного клубу “Insight into English”з початком роботи прийшли міський голова Микола Нога, начальник відділу культури і туризму Ігор Фатун та голова громадської організації «Сила інтелекту» Галина Москаленко.

 

На учасників клубу чекають: захоплива подорож по англомовних країнах світу, ігри, цікаві та жваві розмови, дискусії, які допоможуть вдосконалити лексичний запас англійських слів, переступити бар'єр розмовного страху.

 

Питання, адресовані волонтеру Анні та жваві дискусії після відкриття, показали, що молодь міста дійсно зацікавлена не лише у практиці розмовної англійської мови, а і розширенні власного світогляду, поліпшенні життя у власній країні, участі у соціальних проектах.

 

Двері клубу розмовної англійської мови є відкритими для усіх бажаючих вдосконалити розмовну англійську мову.Заняття будуть проходити  щосуботи о 16.00 за адресою: вул. Миру,11 ЦМБ ім. Л.Толстого.

 

 

 

 

 29.12.2015 21:32

Источник: Міська ЦБС http://www.shostka-rada.gov.ua/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"