Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Про міську програму розвитку фізичної культури і спорту на 2007 – 2011 роки

6 червня 2011 року у приміщенні виконкому Шосткинської міської ради під головуванням міського голови М.П. Ноги відбулась апаратна нарада, на якій було розглянуто питання про хід виконання рішення міської ради від 25.12.06 р. «Про міську програму розвитку фізичної культури і спорту на 2007 – 2011 роки».

Як повідомив завідувач сектору з фізичної культури і спорту Шосткинської міської ради Доценко А.В., одними з основних пунктів програми розвитку фізичної культури і спорту в місті є розвиток ДЮСШ міста. В місті забезпечується діяльність дитячо-юнацьких спортивних шкіл, підготовка та участь провідних спортсменів у всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

В місті працюють 4 дитячо-юнацькі спортивні школи з 18 видів спорту: „Свема”, „Імпульс”, „Хімік”, комплексна дитячо-юнацька школа управління освіти, в яких займаються 1520 учнів, що складає 23,8% від загальної кількості учнів загальноосвітніх шкіл міста (6387 учня).

Щороку тренерами з фізичної культури та спорту здійснюється підготовка спортсменів найвищого рівню.

За 2010 рік ДЮСШ міста підготовили 16 першорозрядників, 32 – кандидатів в майстри спорту. За 5 місяців 2011 року ДЮСШ міста підготовили 13 першорозрядників та 13 – кандидатів в майстри спорту.

Для учнів ДЮСШ щороку створюються профільні спортивно-оздоровчі табори. У 2010 році було оздоровлено 465 вихованців. Аналогічна цифра запланована і цьому році.

12 травня 2011 року відбулося засідання колегії управління з питань фізичної культури і спорту Сумської обласної державної адміністрації, на якій розглядалися питання про підсумки роботи щодо розвитку фізичної культури і спорту у 2010 році, роботу дитячо-юнацьких спортивних шкіл області за 2010 рік.

Найкращих результатів за підсумками роботи дитячо-юнацьких спортивних шкіл за 2010 рік досягла ДЮСШ «Свема», яка серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл І групи посіла 3 місце.

Серед тренерів-викладачів ДЮСШ кращими стали: з зимових індивідуальних олімпійських видів спорту: Горшечников А.В.- тренер-викладач з ковзанярського спорту ДЮСШ «Свема» та Казановський Д.О. – тренер-викладач з лижних гонок дитячо-юнацької спортивної школи управління освіти.

У 2010-2011 роках в галузі фізичної культури та спорту працювали 122 чоловіки (2008-2009 - 125), з них: 27 вчителів фізичного виховання загальноосвітніх шкіл, 10 викладачів професійно-технічних навчальних закладів, 5 викладачів вищих навчальних закладів І та ІІ рівня акредитації та 2 викладача ІІІ-ІV рівня акредитації, 14 інструкторів-методистів, 46 тренерів, 8 працівників спортивних шкіл, 9 спеціалістів міського центру фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”.

Мережа закладів фізичної культури та спорту в місті складається з 2 стадіонів, 1 басейну, 30 спортивних залів, 30 приміщень для фізкультурно-оздоровчих занять (з них 13 з тренажерним обладнанням), 41 спортивного майданчика, 21 гімнастичного містечка та 11 футбольних полів, 6 майданчиків зі штучним покриттям, 2 лижних баз.

Сектор активно співпрацює з громадськими організаціями та федераціями. Найбільше спільних заходів проводиться разом з федераціями футболу, волейболу, лижного спорту, греко-римської боротьби, шахів та фізкультурно-спортивним клубом «Інваспорт».

В місті забезпечується проведення різноманітних багатоступеневих змагань: так, шостий рік поспіль проходить міська спартакіада на призи тричі Героя Радянського Союзу Кожедуба І.М. Спартакіада проводиться в чотирьох групах: серед підприємств; серед організацій, серед силових структур та серед всіх бажаючих. Загальна кількість команд – 24. Спартакіада проходить з 9-ти видів спорту.

Протягом 2010-11 років забезпечено проведення міських спартакіад серед учнівської та студентської молоді. Серед школярів міста традиційно проходить спартакіада „Старти надій” з 9-ти видів спорту. Серед учбових закладів міста І – ІV рівня акредитації проводиться спартакіада з 6-ти видів спорту.

Забезпечується розвиток фізкультури і спорту серед допризовної молоді. Так, щорічно в квітні проводиться спартакіада міста серед допризовної молоді з 6-ти видів спорту.

Також, проводиться спартакіада серед пенсіонерів та ветеранів з 4-х видів спорту. Ветерани міста беруть участь в обласних турнірах з футболу.

Третій рік поспіль проводиться спартакіада серед людей з обмеженими фізичними можливостями.

З метою залучення різних груп населення до регулярних занять фізичною культурою і спортом за місцем проживання, навчання, роботи та у місцях масового відпочинку з 1 січня 2004 року в місті працює міський центр фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”.

Міським центром фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” під час літньої оздоровчої кампанії надається практична допомога дитячим оздоровчим таборам в організації та проведенні табірних спартакіад з різних видів спорту та спартакіади між оздоровчими таборами.

Протягом 2010-2011 року разом з міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» забезпечено організацію та проведення ряду Всеукраїнських та обласних фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів за місцем проживання громадян та у місцях масового відпочинку населення, а саме: місячнику „Спорт для всіх – спільна турбота”, фестивалю „Тато, мама, я – спортивна сім’я”.

В місті проводиться робота по організації дворових змагань з різних видів спорту: футболу, міні-футболу, волейболу, баскетболу та змагання „Веселі старти”.

В зв’язку із закінченням реконструкції плавального басейну, після 10-літньої перерви, з 1 червня 2005 року утворений комунальний заклад „Шосткинський міський фізкультурно-оздоровчий центр”. При фізкультурно-оздоровчому комплексі працюють два тренажерні зали, де займаються члени чоловічого клубу „Атлант” – армрестлінгом, пауерліфтингом, атлетичною гімнастикою, групи загально-фізичної підготовки та „Здоров’я”, а також жіночий клуб „Грація”, де займаються шейпингом, фітнесом, аеробікою, художньою гімнастикою та групи „Здоров’я” загально-фізичної підготовки для інвалідів та пенсіонерів.

Протягом 2010-2011 років в місті організовано та проведено 9 змагань найвищого рівню: етапи Чемпіонатів України з футзалу, баскетболу, інорхокею, Чемпіонати України з ковзанярського спорту, греко-римської боротьби та боксу, Кубок України з лижоролерів та карате-до.Одним із пріоритетних та перспективних напрямків реалізації державної політики у сфері фізичної культури та спорту в місті є відновлення та розширення інфраструктури фізкультурних закладів.

У 2010 році відремонтовано дах СК «Свема», зроблений косметичний ремонт КП «Шосткинський міський фізкультурно-оздоровчий центр». У 2011 році з обласного бюджету виділено 200тис.грн. на ремонт СК «Свема», де вже розпочались ремонтні роботи.08.06.2011 02:23

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"