Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Рішення 7 сесії міської ради VII скликання "Про внесення змін та доповнень до рішення ХХХІV сесії  VІ скликання від 14.07.2015 р. “Про встановлення місцевих податків і зборів”

Рішення 7 сесії міської ради VII скликання  від 10.02.17  "Про внесення змін та доповнень до рішення ХХХІV сесії  VІ скликання від 14.07.2015 р. “Про встановлення місцевих податків і зборів”  можна завантажити  тут.  Всі  рішення Шосткинської міської ради  стосовно місцевих податків та зборів знаходяться в розділі "Місцеві податки і збори".

 

 

 

                                                                                       ШОСТКИНСЬКА  МІСЬКА  РАДА

VІІ  СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

м.Шостка

        

    від  10.02.2017 р.                     

 

 

Про внесення змін  та доповнень до рішення

ХХХIV сесії  VI скликання від 14.07.15 р.

«Про встановлення місцевих податків і зборів»        

(зі змінами)

 

Відповідно до ст.25,ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетного кодексу  України, Податкового кодексу України,   у зв’язку з прийняттям Законів України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» та «Про  внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні»  міська рада  

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести наступні зміни та доповнення до рішенняХХХIV сесії  VI скликання від 14.07.15 р.  «Про встановлення місцевих податків і зборів» (зі змінами), а саме :

 

1.1. Внести наступні зміни та доповнення до Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки в місті Шостка, а саме:

 

1.1.1. Підпункт 2.2 пункту 2 «Об’єкт оподаткування» доповнити підпунктами  « і-л » такого змісту:

«і) будівлі дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів незалежно від форми власності та джерел фінансування, що використовуються для надання освітніх послуг.

ї) об’єкти нежитлової нерухомості державних та комунальних дитячих санаторно-курортних закладів та закладів оздоровлення та відпочинку дітей, а також дитячих санаторно-курортних закладів та закладів оздоровлення і відпочинку дітей, які знаходяться на балансі підприємств, установ та організацій, які є неприбутковими і внесені контролюючим органом до Реєстру неприбуткових установ та організацій. У разі виключення з Реєстру неприбуткових установ та організацій декларація подається платником податку протягом 30 календарних днів з дня виключення, а податок сплачується починаючи з місяця, наступного за місяцем, в якому відбулося виключення з Реєстру неприбуткових установ та організацій;

й) об’єкти нежитлової нерухомості державних та комунальних центрів олімпійської підготовки, шкіл вищої спортивної майстерності, центрів фізичного здоров’я населення, центрів з розвитку фізичної культури і спорту інвалідів, дитячо-юнацьких спортивних шкіл, а також центрів олімпійської підготовки, шкіл вищої спортивної майстерності, дитячо-юнацьких спортивних шкіл і спортивних споруд всеукраїнських фізкультурно-спортивних товариств, їх місцевих осередків та відокремлених підрозділів, що є неприбутковими та включені до Реєстру неприбуткових установ та організацій. У разі виключення таких установ та організацій з Реєстру неприбуткових установ та організацій декларація подається платником податку протягом 30 календарних днів з дня виключення, а податок сплачується починаючи з місяця, наступного за місяцем, в якому відбулося виключення з Реєстру неприбуткових установ та організацій;

к) об’єкти нежитлової нерухомості баз олімпійської та паралімпійської підготовки. Перелік таких баз затверджується Кабінетом Міністрів України;

л) об’єкти житлової нерухомості, які належать багатодітним або прийомним сім’ям, у яких виховується п’ять та більше дітей"».

 

1.1.2. Пункт 4 «Пільги із сплати податку» доповнити підпунктом 4.2. такого змісту :

« 4.2. Пільги з податку, передбачені підпунктом 4.1  цього пункту, для фізичних осіб не застосовуються до:

об’єкта/об’єктів оподаткування, якщо площа такого/таких об’єкта/об’єктів перевищує п’ятикратний розмір неоподатковуваної площі, встановленої підпунктом 4.1 цього пункту;

об’єкта/об’єктів оподаткування, що використовуються їх власниками з метою одержання доходів (здаються в оренду, лізинг, позичку, використовуються у підприємницькій діяльності) ».

 

1.1.3. Пункт 5 «Ставки  податку» викласти в такій редакції:

 

«5.1. Встановити ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для об'єктів житлової нерухомості у таких розмірах :

5.1.1. Для юридичних осіб – 1 відсоток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року за 1 кв.метр

бази оподаткування.

5.1.2.  Для фізичних осіб - 0,15 відсотків розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року за 1кв.метр

бази оподаткування.

5.2. Ставка податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для об'єктів нежитлової нерухомості за 1 кв.метр бази оподаткування для фізичних та юридичних осіб встановлюється - 0,15 відсотків розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, крім ставки на господарські (присадибні) будівлі - допоміжні (нежитлові) приміщення, до яких належать сараї, хліви, гаражі, літні кухні, майстерні, вбиральні, погреби, навіси, котельні, бойлерні, трансформаторні підстанції тощо, яка встановлюється –  0 відсотків.»

 

1.1.4.  Внести до пункту 7 «Порядок обчислення суми податку» наступні зміни :

 

1) В абзаці 3 підпункту 7.2. пункту 7 слова «державну податкову і митну політику» замінити словами  « державну фінансову політику»

2) Підпункт 7.4 викласти в наступній редакції:

"7.4. Органи державної реєстрації прав на нерухоме майно, а також органи, що здійснюють реєстрацію місця проживання фізичних осіб, зобов’язані щокварталу у 15-денний строк після закінчення податкового (звітного) кварталу подавати контролюючим органам відомості, необхідні для розрахунку та справляння податку фізичними та юридичними особами, за місцем розташування такого об’єкта нерухомого майна станом на перше число відповідного кварталу в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України".

1.1.5. У підпункті 8.1 пункту 8 «Порядок обчислення сум податку в разі зміни власника об’єкта оподаткування податком » слова «він втратив» замінити словом «припинилося», а слово «виникло» - словами « він набув» .

        

1.2. Внести наступні зміни та доповнення до Положення про встановлення плати за землю на території міста Шостка,  а саме:

 

1.2.1.    Внести до пункту 4  «Ставки земельного податку за земельні ділянки» наступні зміни :

1) Пункт 4.2.,4.3  викласти в такій редакції :

« 4.2. Податок за земельні ділянки, що відносяться до сільськогосподарських  угідь встановлюється у розмірі 0,3 відсотки від їх нормативної грошової оцінки. »

4.3. Податок за земельні ділянки, зайняті житловим фондом, автостоянками для зберігання особистих транспортних засобів громадян, які використовуються без отримання прибутку, гаражно-будівельними товариствами, індивідуальними гаражами,  а також за земельні ділянки, надані для потреб сільськогосподарського виробництва, водного та лісового господарства, дачно-будівельним та садівницьким товариствам, які зайняті виробничими, культурно-побутовими, господарськими та іншими будівлями і спорудами справляється у розмірі 3 відсотків від суми земельного податку, обчисленого відповідно до п.4.1. цього Положення.»

2) Підпункт 4.9 виключити.

 

1.2.2. Пункт 5 «Пільги щодо сплати земельного податку для фізичних та юридичних осіб» доповнити підпунктом 5.3. такого змісту:

«5.3. Від сплати податку звільняються військові формування Національної гвардії України, Збройні сили України, які повністю утримуються за рахунок коштів державного бюджету.»

 

1.2.3. У пункті 11 «Орендна плата » :

 

1)    Пункт 11.5 викласти в такій редакції :

«Розмір орендної плати встановлюється у договорі оренди відповідно до ст. 288.5 Податкового кодексу України.

2)    Підпункти 11.5.1та 11.5.2. виключити.

 

1.3. Внести наступні зміни та доповнення до Положення про встановлення  транспортного податку в місті Шостка, а саме:

 

1.3.1. Підпункт 2.1. пункту 2 «Об’єкт оподаткування» викласти в такій редакції:

 

«2.1. Об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

Така вартість визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику економічного, соціального розвитку і торгівлі, за методикою, затвердженою Кабінетом Міністрів України, станом на 1 січня податкового (звітного) року виходячи з марки, моделі, року випуску, об’єму циліндрів двигуна, типу пального";

 та доповнити абзацом третім такого змісту:

Щороку до 1 лютого податкового (звітного) року центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику економічного, соціального розвитку і торгівлі, на своєму офіційному веб-сайті розміщується перелік легкових автомобілів, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, який повинен містити такі дані щодо цих автомобілів: марка, модель, рік випуску, об’єм циліндрів двигуна, тип пального"».

 

1.3.2. В пункті 6 «Порядок обчислення суми податку»  :

 

1) Підпункт 6.3.  викласти в наступній редакції :

«6.3. Органи внутрішніх справ зобов’язані до 1 квітня 2015 року подати контролюючим органам за місцем реєстрації об’єкта оподаткування відомості, необхідні для розрахунку та справляння податку фізичними та юридичними особами.

З 1 квітня 2015 року органи внутрішніх справ зобов’язані щомісяця у десятиденний строк після закінчення календарного місяця подавати контролюючим органам відомості, необхідні для розрахунку та справляння податку фізичними та юридичними особами, за місцем реєстрації об’єкта оподаткування станом на перше число відповідного місяця.

Форма подачі інформації встановлюється центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику».

2) В другому абзаці підпункту 6.10. слова "документів, що впливають на середньоринкову вартість легкового автомобіля" виключити.

 

1.4. Внести наступні зміни та доповнення до Положення про єдиний податок в місті Шостка, а саме :

 

1.4.1.  Перший абзац перший  підпункту 2.1.5. доповнити словами "а також працівники, призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період".

 

1.4.2. Підпункт 5.1 пункту 5  «Ставки та порядок обчислення податку» викласти в такій редакції :

 

«5.1 Ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі  - прожитковий мінімум), другої групи - у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі - мінімальна заробітна плата), третьої групи - у відсотках до доходу (відсоткові ставки), з розрахунку на календарний місяць.»

 

1.4.3. Додаток 1б  Положення про єдиний податок в місті Шостка «Ставки єдиного податку для платників другої групи» викласти в новій редакції ( додається ).

 

1.4.4. Абзац перший підпункту 5.7 пункту 5 «Ставки та порядок обчислення податку» викласти в такій редакції :

 

«5.7. Єдиний податок дляплатників першої групи обчислюється шляхом множення встановленої ставки податку на розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року, для платників другої групи єдиний податок обчислюється шляхом множення встановленої ставки податку на розмір мінімальної заробітної плати, визначеної чинним законодавством на 1 січня податкового (звітного) року.»

 

1.4.5. У підпункті 6.6. пункту 6 «Податковий (звітний) період»  слова  "подано до контролюючого органу заяву щодо відмови від спрощеної системи оподаткування у зв’язку з припиненням провадження господарської діяльності" замінити словами "відповідним контролюючим органом отримано від державного реєстратора повідомлення про проведення державної реєстрації такого припинення".

 

1.4.6. У підпункті 7.8. пункту 7 «Порядок нарахування та строки сплати податку»  слова  "до контролюючого органу подано заяву щодо відмови від спрощеної системи оподаткування у зв’язку з припиненням провадження господарської діяльності або" виключити.

 

1.4.7. Пункт 8 «Ведення обліку і складання звітності платниками єдиного податку»  викласти в такій редакції :

 

« 8. Ведення обліку і складання звітності платниками єдиного податку проводиться відповідно до статті 296 Податкового кодексу України зі змінами і доповненнями.»

1.4.8.  Підпункти 8.1 - 8.10  пункту 8 виключити.

 

2.   Це рішення набирає чинності з 01.01.2017 року.

 

3.   У 2017 році діють ставки встановлені рішенням Шосткинської міської ради ХХХIV сесії  VI скликання від 14.07.15 р. «Про місцеві податки і збори» з урахуванням змін та доповнень.

 

4.  Вважати таким, що втратило чинність з 1 січня 2017 року рішення міської ради від 30.01.15 р. ХХХ сесії  VI скликання «Про встановлення ставки акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів» .

 

 

 

  Додаток № 1 б

 

                            до Положення

 

                                                                                     про єдиний податок

 

в місті Шостка

 

Ставки єдиного податку 

 

для платників другої групи

 

 

 

п/п

Види послуг та господарської діяльності

Ставка,

%

1.

Роздрібний продаж товарів

5

2.

Оптовий продаж товарів

7

3.

Діяльність у сфері ресторанного господарства

4

4.

Виготовлення взуття за індивідуальним замовленням

4

5.

Послуги з ремонту взуття

4

6.

Виготовлення швейних виробів за індивідуальним замовленням

4

7.

Виготовлення виробів із шкіри за індивідуальним замовленням

4

8.

Виготовлення виробів з хутра за індивідуальним замовленням

4

9.

Виготовлення спіднього одягу за індивідуальним замовленням

4

10.

Виготовлення текстильних виробів та текстильної галантереї за індивідуальним замовленням

4

11.

Виготовлення головних уборів за індивідуальним замовленням

4

12.

Додаткові послуги до виготовлення виробів за індивідуальним замовленням

4

13.

Послуги з ремонту одягу та побутових текстильних виробів

4

14.

Виготовлення та в'язання трикотажних виробів за індивідуальним замовленням

4

15.

Послуги з ремонту трикотажних виробів

4

16.

Виготовлення килимів та килимових виробів за індивідуальним замовленням

4

17.

Послуги з ремонту та реставрації килимів та килимових виробів

4

18.

Виготовлення шкіряних галантерейних та дорожніх виробів за індивідуальним замовленням

4

19.

Послуги з ремонту шкіряних галантерейних та дорожніх виробів

4

20.

Виготовлення меблів за індивідуальним замовленням

4

21.

Послуги з ремонту, реставрації та поновлення меблів

4

22.

Виготовлення теслярських та столярних виробів за індивідуальним замовленням

4

23.

Технічне обслуговування та ремонт автомобілів, мотоциклів, моторолерів і мопедів за індивідуальним замовленням

4

24.

Послуги з ремонту радіотелевізійної та іншої аудіо- і
відеоапаратури

4

25.

Послуги з ремонту електропобутової техніки та інших побутових приладів

4

26.

Послуги з ремонту годинників

4

27.

Послуги з ремонту велосипедів

4

28.

Послуги з технічного обслуговування і ремонту музичних інструментів

4

29.

Виготовлення металовиробів за індивідуальним замовленням

4

30.

Послуги з ремонту інших предметів особистого користування, домашнього вжитку та металовиробів

4

31.

Виготовлення ювелірних виробів за індивідуальним замовленям

4

32.

Послуги з ремонту ювелірних виробів

4

33.

Прокат речей особистого користування та побутових товарів

4

34.

Послуги з виконання фоторобіт

4

35.

Послуги з оброблення плівок

4

36.

Послуги з прання, оброблення білизни та інших текстильних виробів

4

37.

Послуги з чищення та фарбування текстильних, трикотажних і хутрових виробів

4

38.

Вичинка хутрових шкур за індивідуальним замовленням

4

39.

Послуги перукарень

4

40.

Ритуальні послуги

4

41.

Послуги, пов'язані з сільським та лісовим господарством

4

42.

Послуги домашньої прислуги

4

43.

Послуги, пов'язані з очищенням та прибиранням приміщень за індивідуальним замовленням

4

44.

Будівництво

4

45.

Ремонт обчислювальної техніки 

4

46.

Діяльність наземного транспорту

4

47.

Додаткові транспортні послуги та допоміжні операції

4

48.

Виробництво харчових продуктів, напоїв

4

49.

Послуги камери збереження

4

50.

Виготовлення штучних квітів із тканини, паралону, паперу тощо

4

51.

Виготовлення похоронних вінків

4

52.

Ксерокопіювання

4

53.

Виготовлення акваріумів, кліток та риболовецьких знарядь

4

54.

Пошиття кімнатного взуття та бурок

4

55.

Розведення і реалізація акваріумних рибок

4

56.

Розведення і реалізація співучих та декоративних птахів

4

57.

Реалізація зоокормів та мотиля

4

58.

Охорона здоров’я та надання соціальної допомоги

4

59.

Репетиторство, друкарські і палітурні роботи

4

60.

Ветеринарна практика

4

61.

Видавництво періодичних видань

4

62.

Комп’ютерні ігри

4

63.

Художньо-оформлювальні роботи

4

64.

Діяльність у сфері інформатизації

4

65.

Автостоянки

4

66.

Інші види не передбачені даним переліком

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 10.02.2017 17:28

Источник: Шосткинська міська рада http://www.shostka-rada.gov.ua/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"