Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Семінар–нарада у міськвиконкомі

У міськвиконкомі відбувся семінар-нарада, який провів завідуючий відділом соціальних виплат виконавчої дирекції Сумського обласного відділення фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Володимир Крушина. Розглядалися питання стосовно діяльності Фонду, нарахування допомоги по тимчасовій втраті працездатності, вагітності та пологам,  допомозі на поховання, санаторно-курортного лікування та дитячого оздоровлення в заміських таборах.


На семінарі зібралися голови комісій з питань соціального страхування та бухгалтери місцевих підприємств, аби ознайомитися з нововведеннями, пов′язаними з діяльністю Шосткинського та обласного відділень фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.


Як повідомив директор Шосткинської виконавчої дирекції – Василь Ковтун, за минулий рік їх організацією було видано 269 санаторно-курортних путівок на суму – 1 мільйон 294 тисяч гривень та оздоровлено 1213 дітей на 893 тисячі гривень, які виконавча дирекція виділила на дитяче харчування, лікування та культурне обслуговування. Василь Митрофанович також ознайомив присутніх з іншими фінансовими показниками діяльності Фонду.


Тему продовжив завідуючий відділом соціальних виплат виконавчої дирекції Сумського обласного відділення фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Володимир Крушина. Володимир Федорович зауважив, що не дивлячись на січневі негативні показники, коли фінансування не відбувалося, зараз все налагодилося і Фонд працює стабільно. За словами Володимира Крушини виконавча дирекція фонду частково підтримує кожну застраховану особу (щодо заміського оздоровлення) у якої є діти віком від 7 до 18 років.

 
Також пан Крушина звернув увагу присутніх на те, що особи, які знаходяться у відпустці по нагляду за дитиною з трьох до шести років - не мають права на підтримку Фонду. Підіймається питання і щодо осіб, які піклуються про дітей до трирічного віку.


За словами Володимира Федоровича, у минулому році в Шостці реалізували 4 тисячі 644 санаторні путівки плюс 313 на реабілітацію.

На сьогоднішній день, безкоштовними залишилися лише реабілітаційні путівки, всі інші з частковою вартістю.


Що стосується новорічних подарунків, то за 2010 рік їх було реалізовано 111 тисяч. В цьому ж році, враховуючи те, що подарунки дешевше не стануть, з метою економії,  приймається рішення обмежити вік дітей, які їх отримують.

 
Під час семінару не обійшлося і без питань з боку присутніх. Так, місцеву аудиторію зацікавило питання, щодо оплати лікарняних по догляду за хворою дитиною.

Володимир Крушина розглянув питання, щодо закону «Про єдине соціальне страхування», який вніс вагомі зміни у законодавстві. У першу чергу це стосується статті про страховий стаж, а саме його переломних моментів – до п′яти років та до восьми.21.05.2011 00:31

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"