Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Семінар-нарада з питань додержання законодавства про охорону праці неповнолітніх

Співорганізаторами семінару-наради виступили управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради і територіальне управління Держгірпромнагляду України у Сумській області. До проведення семінару було залучено начальника служби у справах дітей Гришкову О.П. та методиста методичного кабінету управління освіти Гаєву Н.М., головного спеціаліста відділу організації державного санепіднагляду Шосткинського міськрайонного управління Держсанепідемслужби України у Сумській області Рикову О.С., начальника відділення Державного фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Агеєва О.І.

У нараді взяли участь особи, відповідальні за охорону праці в навчальних закладах міста, на підприємствах, які приймають на виробничу практику учнівську та студентську молодь, а також працівники міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, які безпосередньо здійснюють практичну соціальну роботу з неповнолітніми та молоддю міста.

У ході семінару-наради були розглянуті питання особливостей роботи, охорони праці та прав і соціальних гарантій неповнолітніх, учнівської та студентської молоді під час проходження виробничої практики, молоді, яка отримала перше робоче місце, стану та причин виробничого травматизму на підприємствах міста, заходів з їх запобігання, порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій. Увага присутніх акцентувалася на нормах і правилах з техніки безпеки і виробничої санітарії, гігієни праці, необхідності та порядку проведення інструктажів з охорони і безпеки праці , умовах допуску студентської та учнівської молоді при проходженні виробничої практики чи отриманні першого робочого місця.

 

Сьогодні завданням освітян є не тільки формування в учнів та студентів знань з певних предметів, а ще й підготувати їх до самостійного життя в сучасних реаліях, оскільки роботодавці все охочіше приймають на роботу без відповідного оформлення законодавчо необізнану молодь та неповнолітніх, які погоджуються на всі умови, щоб задовольнити свої матеріальні потреби. Все це може негативно вплинути на становище молодих людей у майбутньому.

 

Під час семінару учасники отримали відповіді на питання по даній темі та мали змогу обмінятися набутим досвідом.

28.02.2014 16:13

Источник: Портал управління праці та соціального захисту населення http://upszn-shostka.gov.ua/index.php/news/975-2014-02-28-10-05-48
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"