Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Сесія міськради: бюджет ухвалено, секретаря не обрано

23 грудня відбулося друге засідання сесії Шосткинської міської ради сьомого скликання. Ключовими питаннями цього разу стали: формування місцевого бюджету-2016, обговорення Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Шостка на наступний рік, а також – обрання секретаря міської ради.

На початку засідання керуючий справами виконкому О. Кравченко повідомила про придбання квартир у комунальну власність для родин воїнів, загиблих в зоні АТО.

У ході обговорення змін до місцевого бюджету - 2015 та інформації про місцевий бюджет м. Шостка на наступний рік народними обранцями було внесено та ухвалено ряд пропозицій, основними з яких стали:

  • Залучити членів бюджетної та антикорупційної депутатських комісій до внесення змін до місцевого бюджету;

 

  • Доповнити перелік об’єктів для реконструкції (Ремонт спортивних майданчиків зі штучним покриттям по вул. Онупрієнко та Луначарського. Ремонт покрівлі дитячої музичної школи № 1 по вул. Бабушкіна. Реконструкція освітлення по пр. Шевченка та інші);

 

  • Рекомендувати управлінню житлово-комунального господарства здійснювати планування ремонту покрівель, будинків, доріг та тротуарів із встановленням табличок з назвами вулиць та номерів будинків;

 

  • Щоквартально заслуховувати звіт про хід виконання міської Програми соціально-економічного розвитку;

 

  • Здійснювати планування Програми соціально-економічного та культурного розвитку на кожне півріччя окремо;

 

  • Надати кожному депутату право внесення пропозицій до Програми соціально-економічного розвитку, які стосуються благоустрою об’єктів на його окрузі ( у межах 70 тис. грн. на кожний округ);

 

  • Взяти під посилений контроль проблему відлову бродячих собак та побудову притулку для таких тварин;

 

  • Залучати безробітних до роботи в ЖКО, у рамках їх участі в оплачуваних громадських роботах;

 

  • Збільшити обсяги фінансування на оплату проїзду учнів для участі в обласних та всеукраїнських етапах олімпіад, спортивних змаганнях, виступах творчих колективів).

 

У ході обговорення міської програми відпочинку та оздоровлення дітей народні обранці поцікавились перспективою повернення дитячого заміського табору «Світлий» у комунальну власність. За словами мера Миколи Ноги, міська влада успішно працює над вирішенням цієї проблеми. Протягом останнього року було проведено ряд судових засідань, на яких ухвалили позитивні рішення щодо передачі даного об’єкту у комунальну власність. Крім цього міська влада займається питанням передачі у комунальну власність табору заміського відпочинку, який належав заводу хімічних реактивів.

Наприкінці засідання було розглянуто питання обрання секретаря міської ради нового скликання. За інформацією начальника юридичного відділу Алли Скляр, відповідно до Закону про місцеве самоврядування кандидатура секретаря ради має бути внесена міським головою або ж діючими депутатами (не менш як половиною від загальної кількості народних обранців). 17 грудня до міської ради надійшло 2 документи - пропозиція по кандидатурі О. Пікульова (19 підписів) та пропозиція щодо трьох кандидатів - О. Романовського, Р. Дупліна та О. Пікульова (18 підписів). Згодом міською радою було зареєстровано заяву про відкликання своїх голосів депутатами Шосткинської міськради Р. Дупліним та О. Пушко зі звернення на підтримку кандидатури О. Пікульова. Таким чином, жодне звернення не набрало необхідної кількості голосів. Наприкінці бурхливого обговорення було ухвалено рішення висунути двох нових кандидатів на посаду секретаря – О. Романовського («Партія простих людей») та О. Чанцевої-Коваленко (БПП «Солідарність»). Наступне засідання Шосткинської міської ради відбудеться найближчим часом. 24.12.2015 08:58

Источник: Шосткинська міська рада
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"