Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Школа мерів: «Ефективне самоврядування починається з консолідації»

Днями представники Шосткинської міської ради відвідали м. Київ у рамках освітньої програми  «Школа мерів». Учасниками заходу стали представники місцевого самоврядування, до обговорення долучились народні депутати України і ключовий експерт програми ЄС "Підтримка політики регіонального розвитку в Україні" Юрій Третяк. За словами організаторів, мета проекту - підготовка діючих міських голів та кандидатів у мери разом з їх командами до управління в умовах децентралізації за сучасними стандартами публічного адміністрування.

 

Цього разу темою обговорення стали проблеми та перспективи створення стратегічного плану розвитку населених пунктів, залучення громади до співпраці з даного напрямку, обмін досвідом на шляху розбудови міста.

 

На думку присутніх міських голів, аналітиків та представників громадськості, ведуча  роль у підвищенні ефективності місцевого самоврядування відводиться консолідації зусиль влади та небайдужих жителів. Стратегічний план розвитку міста повинен бути дійсно народним документом, враховувати прагнення та потреби різних верств населення. Не обійтися і без навичок проектного менеджменту, вміння будувати систему управління корпоративною культурою, використання кращих прикладів європейського досвіду. Великі надії покладаються на підвищення компетенції кадрів шляхом їх навчання на місцях та стажування. В сучасних економічних умовах кожне місто має бути відкритим до співпраці з вітчизняними та іноземними інвесторами, презентуючи потенціальні можливості свого населеного пункту.

 

 31.03.2016 10:14

Источник: Прес-служба виконавчого комітету Шосткинської міської ради http://www.shostka-rada.gov.ua/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"