Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Шокуючі історії реальної війни

13 квітня в центральній міській бібліотеці ім. Л. Толстого відомий український письменник і журналіст ЄвгенПоложій презентував шосткинцям  свої романи «Іловайськ» та «5 днів. 5 секунд».

У книзі «Іловайськ» шістнадцять новел, пов’язаних великою трагедією – загибеллю сотень українських воїнів під Іловайськом. В основі роману –  розповіді понад 70 учасників тих трагічних подій, їх неймовірні історії.

 

 «5 днів. 5 секунд» більш детально розкриває події та характери деяких героїв «Іловайська». «Це продовження життя загиблих у слові і нашій пам’яті», – зазначив автор.

 

Під час зустрічі відбувся перегляд документального фільму «Чорні тюльпани Донбасу», автором якого є волонтер місії «Чорний тюльпан» Юрій Коваленко з м. Глухів. Він десятки разів разом з іншими волонтерами їздив у зону АТО, щоб знайти та повернути додому загиблих у збройному конфлікті на сході України.

 

«Наразі нам вдалося знайти та переправити на нашу територію близько 840 загиблих воїнів АТО. Особистий мій рахунок – 154. Без нашої місії близько 90 відсотків загиблих ніколи не були б перепоховані», – озвучив сумну статистику Юрій. Він розповів про пережите, про набутий  досвід, відповів на запитання небайдужих відвідувачів заходу.

 

«Ми сьогодні побачили і почули надзвичайно вражаючі факти цієї страшної війни.  Треба мати величезну мужність, щоб написати про долі бійців, а ще більшу – щоб брати участь у пошуках зниклих безвісти, поверненні на рідну землю загиблих. Це дуже потрібна місія», – зазначив міський голова Микола Нога.

 

Зустріч пройшла в дружній атмосфері небайдужих людей й дала можливість поспілкуватися та згадати про жорстокі події серпня 2014 року на сході України.

 

У бібліотеках міста є примірники роману, тож читачі можуть познайомитися з книгою про ціну людського життя і ціну людяності.

 

 Шосткинці скористалися можливістю придбати книги з автографом автора, а декілька примірників будуть подаровані воїнам АТО, добровольцям, батькам загиблих героїв.

 

 

Центральна міська бібліотека16.04.2018 13:38

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"