Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Шостка передає досвід Україні

Shostka


До речі, найближчим часом повинен вийти у друк матеріал, присвячений нововведенню з надання соціальних послуг, яке успішно реалізується у Шостці.


Про нововведення:
У 2006 році Шосткинська міська рада вийшла переможцем Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, що сприяло відкриттю 1 січня 2007 року Молодіжного центру соціального партнерства і творчості.

Центр створено з метою підвищення якості підготовки обдарованих учнів до олімпіад, турнірів, конкурсів, незалежного зовнішнього тестування, а також забезпечення високого рівня комп’ютерної грамотності. Ще одним завданням Центру став розвиток учнівського самоврядування.

В основу роботи Центру було покладено діяльність міського клубу старшокласників «Лідер ХХІ». У складі Центру діють чотири основних сектори.

Сектор підтримки та розвитку обдарованих дітей надає можливість викладачам вищих навчальних закладів, науковим співробітникам, кращим вчителям міста проводити майстер-класи, заняття із застосуванням інноваційних технологій при вивченні предметів, а також використовувати матеріально-технічну базу Центру для шкіл міста. Влітку на базі Центру працювала літня школа для обдарованих дітей, слухачі якої захищали свої роботи за допомогою інтерактивних технологій. Нині діє проект «Золота картка», який дає можливість користуватися послугами Internet.

Сектор психологічної підтримки молоді пропонує свої послуги підліткам та їх батькам, які звертаються до психологічного клубу «Контакт».
Ресурсно-аналітичний сектор адаптації школярів до ринкових відносин проводить заняття в «Бізнес-школі», тут діють міжшкільний факультатив і гуртки з програмування та інформатики.

Сектор організації учнівської молоді надає можливість випробувати свої здібності юним кореспондентам та фоторепортерам в прес-клубі «Юних журналістів». Щомісячно виходять інформаційні матеріали «Молодіжний лідер». Почала діяти модель «Шостка – місто, дружнє до дитини». Цей проект впроваджується під керівництвом Представництва дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ в Україні, обласного благодійного фонду «Благовіст».

В рамках реалізації проекту створено дитячу дорадчу раду при міському голові. Найголовнішою її метою є розвиток і виховання лідерів. Діти знайомляться з організацією діяльності міської ради, регулярно зустрічаються з керівниками міста з актуальних питань. Вже відбулися тренінги на теми: «Участь дітей у прийнятті рішень», «Система влади та система прийняття рішень», «Як стати лідером».


Результати

У Молодіжному центрі соціального партнерства і творчості реалізовано модель інтегрованого освітнього простору та керованого педагогічного середовища для отримання додаткових освітніх послуг обдарованою молоддю міста. Діяльність та розвиток Центру відбувається згідно із прийнятим Стратегічним планом.
В рамках реалізації проекту відремонтовано приміщення, придбано комп’ютерне обладнання, мультимедіа, сучасне програмне забезпечення, організована бібліотека для дітей, підключено Інтернет, втілюються новітні інтерактивні технології.
Також результатом проекту стало зростання активності в молодіжному середовищі міста. Самі учні беруть участь у прийнятті рішень, визначають питання, які найбільше їх турбують: місто, економіка, освіта тощо. Молодь організує та проводить заходи, що мають соціальне значення для мешканців міста, зокрема такі: «Шостка – місто, яке я люблю», «Книга, іграшка – для дітей, які лікуються в міській дитячій лікарні», «Чистий дім, чиста школа, чиста вулиця, чисте місто», виставка «Моя приватна колекція», конкурс «Знавців Інтернет».

Iнформацiя для контактiв

Управління освіти
Шосткинської міської ради
вул. Леніна, 9,
м. Шостка, Сумська обл., 41100,
тел/факс (05449) 6 12 87

Молодіжний центр соціального партнерства і творчості

вул. Леніна,11,
м. Шостка, Сумська обл. 41100,
тел. (05449) 7 12 56


02.04.2008 10:09

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"