Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

ШОСТКА МАЄ ВЕЛИКИЙ ТУРИСТИЧНИЙ ПОТЕНЦІАЛ

Саме на це звернув увагу керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ під час робочої поїздки до Шосткинського району

Дмитро Живицький разом із першим заступником голови обласної ради Анатолієм РІЧКАЛЕМ, представниками наукових кіл та місцевою владою обговорили питання створення історико-культурного заповідника на території Шосткинського району, вивчення туристичного потенціалу Шостки та району, а також залучення інвестицій на цю територію.

Відвідавши Гамаліївський Свято-Харлампієвський жіночий монастир, керівник апарату облдержадміністрації наголосив на необхідності його відродження та розвитку міста Шостки, як туристичного центру.

 

«Сьогодні ми відвідуємо територію цієї духовно-культурної святині, музей, колишній Пороховий завод, – зазначив Дмитро Живицький. – Ми хочемо все-таки зрозуміти, що тут буде найближчим часом – об’єкт обласного значення чи Всеукраїнського рівня, який буде фінансуватись із державного бюджету. Монастир являє собою й історичну цінність. Адже він є усипальницею родини Скоропадських, з якої походив один із українських гетьманів ХVII сторіччя. Тож доцільно було б тут зробити національний історико-культурний заповідник, щоб про Сумщину і Шосткинщину більше знали і в Україні, і в світі».

 

Крім того, керівник апарату облдержадміністрації провів прийом громадян з особистих питань у приміщенні Шосткинської райдержадміністрації. На прийом до посадовця звернулися мешканці району, які порушували питання фінансування капітального ремонту водопровідної мережі у селі Миронівка, закупівельної вартості молока у населення та щодо допомоги у заміні тазостегнового суглобу для жительки міста Шостки. Дмитро Живицький уважно вислухав проблемні питання громадян та взяв їх вирішення під особистий контроль.

 

 
 
 


26.05.2017 10:31

Источник: Сумська обласна державна адміністрація http://sm.gov.ua/uk/arkhiv1/13203-shostka-maye-velykyy-turystychnyy-potentsial.html
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"