Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Шостка найменше серед усіх зверталася за допомогой до обласної влади

Із розрахунку на 10 тисяч населення найбільше звернень надійшло від жителів Недригайлівського, Середино-Будського, Липоводолинського районів, обласного центру. Найменше зверталися за допомогою до обласної влади мешканці Шостки, Конотопу, Шосткинського району. Якщо ж порівнювати з показниками 2006 року, зросла кількість звернень від жителів Конотопського, Краснопільського, Сумського, Ямпільського районів, Сум.

Результати аналізу свідчать, що у зверненнях громадян провідні місця посіли питання житлово-комунального та дорожнього господарства – 23,6% (+3,6%), соціального захисту населення – 15,2% (-0,4%), будівництва та газифікації населених пунктів – 7,1% (-3,4%), сільського господарства – 7,8% (+0,9%).

Питома вага звернень з інших питань значно нижча. Проте, це не зменшувало міри відповідальності перед людьми. Зокрема, звернення інвалідів Великої Вітчизняної війни (3,5%) розглядались особисто головою облдержадміністрації, а звернення пільгових категорій громадян (43,7% звернень) перебували у керівництва області на особливому контролі.

Менше мешканці області стали звертатися до органів державної влади вищого рівня (-9,2%). При цьому звернень до Секретаріату Президента України, Верховної Ради України зменшилось на 28% і 40% відповідно, а до уряду, навпаки, збільшилося на 21%.

На колегії була відмічена належна робота по прийому громадян у Недригайлівському, Шосткинському районах, у містах Охтирка та Конотоп. Робота ж голів Лебединської та Ямпільської райдержадміністрацій була визнана такою, що потребує доопрацювання. Отже, з метою надання роз’яснень з актуальних питань усім керівникам районів було поставлено завдання привести організацію прийому громадян у відповідності до законодавства.12.01.2008 20:56

Источник: Сумська обласна державна адміністрація http://state-gov.sumy.ua/2008/01/11/golovne__buti_chesnimi_z_ljudmi.html
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"