Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Юрій Чмирь: "Сумщина може претендувати на проведення міжнародних змагань з автоперегонів"

Про це заявив голова облдержадміністрації, підбиваючи підсумки ІІ етапу ралі-рейду «Баха 1000», який відбувся в області 5-7 серпня під патронатом губернатора.

 

«Ми змогли належним чином підготуватися та провести змагання на найвищому рівні. Усі учасники та глядачі залишилися задоволеними. Для нас це – головне», – підкреслив Юрій Чмирь.

Складні траси Середино-Буди, Ямполя та Шостки підкоряли екіпажі з України, Російської Федерації, Польщі, Франції та Білорусі.

 

«Самі гонщики відзначили рівень організації ралі та наголосили, що подібних змагань на теренах України не було вже років вісім», – акцентував увагу губернатор.

За підсумками змагань, перше місце у категорії «рейд» посіла «Команда сумчан» у складі пілота Володимира ПИЛИПЕЙКА та штурмана Юрія ЧМИРЯ. Друге та третє місця відповідно вибороли Олег ЄРОФЄЄВ/Ігор КУНАКОВ та Альберт КУРТУШОВ/Олег УШАТИК. У категорії «спорт» трійка лідерів виглядає наступним чином: Микола КУЗНЄЦОВ/Дмитро ЦИРО, Богдан НОВИЦЬКИЙ/Віталій ЄВТЕХОВ, Юрій КОНДРАТІЄВ/Андрій СОЛОПОВ.

 

Запорукою успішного виступу екіпажу та своєї перемоги загалом Юрій Чмирь вважає злагоджені дії пілота та штурмана, а також волю до перемоги.

За словами посадовця, він ініціюватиме підготовку заявки на внесення сумського маршруту до міжнародного каталогу ралі-рейдів. Наразі тривають перемовини із колегією кваліфікаційних суддів, яка складає календар міжнародних етапів.

 

«Схвалення нашої заявки дасть можливість зміцнити спортивний авторитет області та України, дати поштовх до розвитку інфраструктури, туризму, залучити серйозні інвестиції в регіон», – резюмував Юрій Чмирь.

Він також повідомив, що вже у жовтні Шостка прийматиме Чемпіонат України з автоспорту. Поки ж визначаються терміни проведення змагань.

 

 Черговим сюрпризом та подарунком для любителів спорту від губернатора, стане товариський матч між ветеранами Київського «Динамо» та ветеранами футболу Сумщини, який відбудеться 24 серпня на стадіоні «Ювілейний».

 

 10.08.2011 22:56

Источник: Прес-служба Сумської ОДА
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"