Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Шосткинці вибороли дев'ять медалей у відбірковому турі VII Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу»

7 червня 2019 року в легкоатлетичному манежі Сумського державного університету відбувся відбірковий тур VII Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу».

 

 
Учасників змагань урочисто вітали начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області Віра Лаврик, голова Сумської обласної ради профспілок Тетяна Євдокимова, голова Сумської обласної профспілкової організації працівників державних установ України Ігор Теліженко, голова Сумської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Тетяна Павловська. Під час урочистого відкриття змагань Віра Лаврик висловила щиру вдячність спортсменам, які дійсно сильні духом та побажала їм добра, щастя та нових подій, наповнених оптимізмом і перемогами.
 
Далі на спортивних майданчиках манежу розпочалася запекла боротьба з шести видів спорту: армспорту, бомбаскету, гирьового спорту, дартсу, настільного тенісу, шахів. За результатами змагань учасники вибороли 54 медалі.
 
Команду Шосткинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області в шести видах спорту представляли шість спортсменів. Цього року жоден учасник не залишився без нагороди, у команди Шостки дев’ять медалей.
 
Золоті медалі вибороли: у гирьовому спорті (вагова категорія до 80 кг) Олексій Коробков; у змаганнях з дартсу серед чоловіків в положенні стоячи Микола Прядка, серед жінок в положенні сидячи Світлана Шуругіна.
 
Срібні медалі вибороли: у турнірі з шахів Валерій Карпізін; у змаганнях з армреслінгу (вагова категорія понад 90 кг) Маргарян Артур; у змаганнях з дартсу серед жінок в положенні стоячи Шуругіна Світлана; у змаганнях з кидання м’яча до баскетбольного кошика у положенні стоячі серед жінок Шуругіна Світлана;
 
Бронзові медалі вибороли: у змаганнях з армреслінгу (вагова категорія понад 90 кг) Шилкін Олександр; у змаганнях з тенісу серед чоловіків Маргарян Артур.
 
Вітаємо переможців та усіх учасників змагань, бажаємо перемоги у спорті та житті, а тим, хто буде представляти Сумську область на фінальних змаганнях VII Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу» у м. Ужгороді, призових місць.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


11.06.2019 16:48

Источник: Шосткинське відділення УВД ФСС України у Сумській області http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"