Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Шосткинці впевнено крокують у майбутнє

З 15 по 17 листопада 2016 року в м. Києві відбулася VІІ Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України», у якій взяли участь близько 100 винахідників з 23 областей України.

 

Відкриття та захист виставки-конкурсу проходили на базі Київського палацу дітей та юнацтва. Були присутні Президент МАН Станіслав Довгий, заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей, науковці провідних вищих навчальних закладів України та наукових установ.

 

Цікаву розробку автоматизованої системи для складання плану місцевості було представлено у номінації «Робототехніка та робототехнічні системи» Тишковцем Микитою, учнем 11 класу Шосткинського НВК: спеціалізована школа І-ІІ ст.-ліцей, вихованцем Шосткинської міської станції юних техніків.

 

У номінації «Технічна творчість та винахідництво» Перелигіна Софія, учениця 10 класу Шосткинського НВК: спеціалізована школа І-ІІ ст.-ліцей, презентувала наукову розробку «Сонячний колектор «Sunlight».

 

Обидва учні - активні учасники Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

 

Вітаємо наших учасників VІІ Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України», їхніх наукових керівників, батьків і наставників!

 

 

 

 

 

 23.11.2016 12:05

Источник: Мала академія наук http://shostka-man.jimdo.com/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/%D0%BC%D0%B0%D0%B9%D0%B1%D1%83%D1%82%D0%BD%D1%94-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8-2016/
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"