Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Шосткинська податкова інспекція інформує...Аналогічна ж група діє в Шосткинській МДПІ. До її складу увійшли працівники всіх структурних підрозділів інспекції, а також відділу податкової міліції.

Працівниками податкової інспекції перевіряється діяльність суб’єктів господарювання по Шосткинському, Ямпільському та С-Будському районах. За січень здійснено 7 перевірок в даних сферах. Найпоширенішими порушеннями стали реалізація товарів і надання послуг без застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО) та невідповідність суми готівки на місці проведення розрахунків сумі, зазначеній в поточних звітах про використання РРО. За встановлені порушення при здійсненні розрахунків податківцями застосовано фінансових санкцій на суму 7200 грн., також, всі посадові особи притягнуті до адміністративної відповідальності.

Крім того, перевірка направлена на виявлення найманих осіб, трудові відносини яких не оформлені належним чином з працедавцем. На сьогоднішній день виявлено вже 5 таких випадків.

Податківці, в першу чергу, звертають увагу на тих представників бізнесу, у яких сума сплаченого податку є незначною, в порівнянні з отриманими доходами, які декларують за останні декілька звітних періодів підвищення валового доходу при зменшенні податкового навантаження, які звітують про незначну, з урахуванням цін на продукцію, що   реалізується, середньоденну виручку або звітують про відсутність найманих працівників!

Практика свідчить: бажання ошукати державу – прямо пропорційно обертається проти Вас. Податківці в ході перевірок виявляють порушення податкового законодавства, внаслідок чого застосовують не тільки значні суми донарахувань податків, а і накладання штрафів; порушують кримінальні справи і т.д. І так буде завжди, поки всі не усвідомлять, що сплата податків – справа державної значущості, а добровільність і повнота їх сплати – завжди плюс до Вашого іміджу та добробуту України!

 04.02.2008 19:43

Источник: Відділ масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Шосткинської МДПІ
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"