Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Шість фактів про призначення пенсій

Кожна людина до настання пенсійного віку починає готуватися до звернення щодо призначення пенсії. Що треба знати пенсіонерові в цьому випадку?

 

1. Звертатися в територіальний підрозділ Пенсійного фонду за місцем проживання (зареєстрованим або фактичним). Подавати документи можна будь коли після виникнення права на пенсію але не раніше як за місяць до досягнення пенсійного віку.

 

2. Документи подавати особисто або через свого представника (потрібне доручення, завірене в нотаріуса), а коли пенсіонер ще працює-через відділ кадрів роботи.

 

3. Для оформлення будь якого виду пенсії написати в територіальне управління Пенсійного фонду заяву (бланк заяви можна одержати на прийомі у фахівців управління) і додати відповідні документи. Прийнявши заяву, фахівець повинен видати розписку-повідомлення з переліком документів, які за потреби можна подати додатково-протягом трьох місяців, а також пам'ятку пенсіонера.

 

4. Пенсію призначають із дня, що настає після дня досягнення пенсійного віку, якщо звернутися щодо призначення пенсії не пізніше як через три місяці після дня досягнення пенсійного віку. А якщо ні, то-з дня звернення щодо призначення пенсії. Днем звернення з приводу призначення пенсії є день, коли Фонд прийняв заяву про призначення пенсії.

 

5. Для оформлення пенсійного посвідчення треба заповнити анкету (її дають у Пенсійному фонді) і подати фотографію (4х6см).

 

6. Після подання всіх документів пенсію мають призначити за 10 днів.04.01.2017 13:49

Источник: Пенсійний фонд http://www.shostka-rada.gov.ua/pension_fund
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"