Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Документи

 Публічні закупівлі

 Статистика

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Фінансові ресурси та їх направлення 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Скорботна свічка пам’яті святої

Найтрагічнішою сторінкою української історії є Голодомор 1932-1933років, який забрав за різними підрахунками близько 9 млн. життів.

 

 

Голод… Це страшне слово повертає нас у ті далекі роки, коли Україна, яка завжди годувала хлібом весь світ, зазнала  масового  голоду.

 

Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії нашої держави.

 

Кожного року  Центральна дитяча бібліотека  м.Шостки постійно проводить заходи, присвячені страшному злочину Голодомору.  Для дітей 4-а класу -ЗОШ №5 пройшов караван історії «Немов прокляття ожива рік 33 –й», для учнів 8 класу – ЗОШ №5  та 5-б класу –ЗОШ№7 - шок-урок «І не рік, а криваве клеймо».

 

Краще ознайомитися з документальними матеріалами, художньою літературою. в яких відображений цей історичний період, допомагали книжкові виставки та викладки літератури: «Забуттю не підлягає», «Голодомор-трагедія українського народу», оформлені в бібліотеці.

 

В пам’ять замордованих голодною смертю українців  - школярі читали вірші, переглядали документальні стрічки, запалювали свічки світлої пам’яті. 

 

Наш найсвятіший обов’язок сьогодні – зберегти пам'ять про всіх, хто не дожив, пам'ять про живих і ненароджених, про страшні випробування, які випали на долю нашого народу. 

 

 

 

 

 24.11.2017 08:05

Источник: Міська дитяча бібліотека http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"