Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Відбулись громадські слухання з встановлення розміру фіксованого податку та місцевих податків і зборів

11 січня 2012 року  в приміщенні  Центру культури і дозвілля о 15.00 відбулись громадські слухання з питання обговорення проекту регуляторного акту «Про внесення змін до рішення IV сесії VI скликання від 25.03.2011 «Про встановлення розміру фіксованого податку та місцевих податків і зборів».

 

В слуханнях могли взяти участь всі бажаючі. Всього було зареєстровано 33 особи.

Відкрила громадські слухання в.о. начальника управління  економіки, голова громадських слухань Дар’я Гребенюк.

 

З питання обговорення зазначеного проекту перед присутніми виступила начальник фінансового управління міськради Ольга Голушко. У своїй доповіді Ольга Іванівна  повідомила,  що,  відповідно до вимог ЗУ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності», з 1 січня 2012 року передбачені нові умови роботи суб’єктів господарювання за спрощеною системою оподаткування, обліку та звітності. Ставки єдиного податку встановлюються у відсотках (фіксовані) до розміру мінімальної заробітної плати (станом на 1 січня 2012 року цей мінімум становить 1073 грн.).

 

Суб’єкти господарювання за спрощеною системою оподаткування та звітності поділяються на 4 групи. Відповідно до вищезазначеного Закону міським радам надано право встановлювати фіксовані ставки єдиного податку для фізичних осіб-підприємців: першої групи платників у межах від 1 до 10%, другої групи у межах від 2 до 20 відсотків.

 

У зв’язку з цим, діюче рішення Шосткинської міської ради від 25.03.2011 «Про встановлення розміру фіксованого податку та місцевих зборів податків і зборів» необхідно привести у відповідність до вимог чинного законодавства. З цією метою підготовлено проект рішення регуляторного акта, в якому фіксовані ставки єдиного податку приведені у відсотках за видами господарської діяльності.

Начальник відділу масово - роз’яснювальної роботи Шосткинської МДПІ Ольга Чеберяко розповіла присутнім про засади реформування спрощеної системи оподаткування.

 

На запитання громадян щодо розмірів ставок по групах платників, термінів подачі реєстраційних карток та сплати податку, визначення виду діяльності підприємця були  надані вичерпні відповіді.

 

Заслухані інформації  взяті до відома. Остаточне рішення щодо внесення змін до рішення IV сесії VI скликання від 25.03.2011 «Про встановлення розміру фіксованого податку та місцевих податків і зборів»  приймуть депутати Шосткинської міської ради.12.01.2012 23:31

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"